Final Fantasy XIII PL

Nasze projekty

 
W pierwszej wersji spolszczenia na PS3 był błąd związany ze źle spakowanymi tekstami, przez co wyskakiwały błędy związane z rzekomym brakiem fontów oraz, co gorsze, gra nie wczytywała zapisów od rozdziału 8. w górę. Dziś udało nam się znaleźć ten problem i poprawić spolszczenie. Dodatkowo, poprawiliśmy jedną literówkę, więc oprócz wersji PS3, wrzucamy również poprawioną wersję Steam.

Aktualne wersje możecie pobrać poniżej. Możecie również uruchomić ponownie instalator, który już pobraliście. Program wyszuka i powiadomi Was, że istnieje nowsza wersja spolszczenia, dzięki czemu będziecie mieć możliwość pobrania zmienionych danych bezpośrednio przez instalator.

Możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co nam się przyda podczas długich wieczorów przy tłumaczeniu:
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPal

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFXIIIPL_PS3_v1.0.1_balamb.7z)FFXIIIPL_PS3_v1.0.1_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy XIII w wersji na PlayStation 3. Wersja 1.0.1, z dnia 6.01.2022.17019 kB
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFXIIIPL_Steam_v1.0.3_balamb.7z)FFXIIIPL_Steam_v1.0.3_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy XIII w wersji Steam.30941 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.