Crisis Core Reunion PL

Nasze projekty

 
Wreszcie, po pół roku intensywnych prac, możemy oddać w Wasze ręce spolszczenie do Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion. Ci z Was, którzy są z nami od dawna, zapewne pamiętają jeszcze, jak ogłaszaliśmy rozpoczęcie prac nad tłumaczeniem tej gry jeszcze w oryginalnej wersji na PSP. Nie mieliśmy wówczas pojęcia, jak wielu trudności technicznych przysporzy nam tamten projekt. Na szczęście teraz, po latach, w odświeżonej wersji na PC, poszło nam o wiele łatwiej i wreszcie możemy podzielić się z Wami efektami naszej pracy.

Gotowa jest już również wersja spolszczenia na Nintendo Switch, dzięki pracy MasaGratoRa! :) Wersja ta nie została przetestowana do końca, więc w razie jakichkolwiek problemów, piszcie.

Poniżej jak zawsze prezentujemy nieco skrinów z przetłumaczonej wersji i zapraszamy do pobierania spolszczenia. Miłego grania!
Dodaj komentarz

 
Informujemy, że 4 maja 2023 roku ukończyliśmy tłumaczenie gry Crisis Core Reunion na język polski, po czym od razu wzięliśmy się za korektę oraz testy wewnętrzne. Już niedługo, gdy skończymy korektę „na sucho”, wyślemy łatki ze spolszczeniem do naszych testerów zewnętrznych.

Uprzedzając pytania: jeszcze nie wiemy, kiedy opublikujemy spolszczenie. Gdy będziemy się zbliżać do końca, to damy Wam znać.

Poniżej wrzucamy kilka screenów z rozpoczętych już testów wewnętrznych.
Dodaj komentarz

 
Mamy dziś małe święto — dokładnie trzy lata temu miała miejsce premiera Final Fantasy VII Remake. Jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się z tym tytułem, to polecamy, oczywiście z naszym spolszczeniem. ;)

Przy okazji mała aktualizacja, co u nas słychać:
— W ciągu najbliższego miesiąca, może dwóch, wyjdzie jeszcze jedna łatka z poprawkami do naszego spolszczenia FF7 Remake.
— Aktualny stan tłumaczenia Crisis Core Reunion wynosi 93% z hakiem. Planujemy do końca kwietnia uporać się z brakującymi 16 000 słów. Plan na maj to testy.

Poniżej prezentujemy kilka nowych screenów.
Dodaj komentarz

 
Początek nowego roku upłynął nam pod znakiem intensywnych prac nad polonizacją do Crisis Core Final Fantasy VII Reunion. W chwili pisania tych słów przekroczyliśmy 20% przetłumaczonego tekstu, więc jedna piąta projektu jest już za nami. Według naszych wyliczeń gra ta ma niewiele mniej słów niż Final Fantasy VII Remake, natomiast zawiera o wiele więcej powtórzeń, dlatego też prace postępują tak szybko. W tej chwili nie jesteśmy jeszcze w stanie podać przybliżonej daty ukończenia projektu, ale możemy z dużą ostrożnością założyć, że, o ile na naszej drodze nie wyrosną żadne problemy techniczne, to spolszczenie powinno być gotowe w pierwszej połowie roku.
Dodaj komentarz

 
Ten rok był dla naszego teamu wypełniony satysfakcjonującą pracą. Ukończyliśmy dwa duże projekty: spolszczenie do Final Fantasy XIII-2 oraz do Final Fantasy VII Remake. Nie zwalniamy tempa i jeszcze przed końcem tego roku chcemy Wam ogłosić nasz kolejny projekt, którego wszyscy się chyba spodziewali, bo dostawaliśmy w tej sprawie wiele pytań ;) Tak, będziemy tłumaczyć Crisis Core Final Fantasy VII Reunion w wersji na PC oraz na Switcha, w czym pomoże nam MasaGratoR (@masagratordev), który ma już na swoim koncie wiele modyfikacji na Nintendo Switch — to zresztą dzięki jego nieocenionej pomocy udało się tak szybko ogarnąć kwestie techniczne. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.