Final Fantasy XIII PL

Nasze projekty

 
Jeśli chcieliście kiedyś móc usiąść wygodnie na kanapie i pograć wygodnie w FFXIII po polsku na konsoli... to teraz już macie taką szansę. Po spełnieniu kilku warunków możecie zainstalować spolszczenie do wersji na PlayStation 3.


Wymagania
— Gra Final Fantasy XIII w wersji na PS3. Spolszczenie jest dostosowane do wersji europejskiej, BLES-00783.
— Około 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
— „Przerobiona” konsola PlayStation 3, która daje możliwość grania w kopie zapasowe gier oraz kopiowania plików na dysk twardy konsoli.
— Pendrive USB z minimum 5 GB miejsca (domyślnie w formacie FAT32).
— Pobrane spolszczenie do gry Final Fantasy XIII w wersji na PS3.

Informacje dodatkowe
— Wersja dla PlayStation 3 została przygotowana, na podstawie plików z wersji PC, w kilka dni, więc nie została ona przetestowana. Jeśli znajdziecie jakieś błędy, poinformujcie nas o tym na www.balamb.pl albo na naszym Discordzie.
— Spolszczona gra obsługuje zapisy gier wykonane w grze przed nałożonym spolszczeniem. Jedynie informacje dodatkowe na temat zapisu (miejsce zapisu itp.) będą wtedy widoczne po angielsku. Wszystkie nowe zapisy będą całkowicie po polsku. Po nałożeniu spolszczenia zalecamy jednak rozpocząć grę od nowa.
— Jest to pełne kinowe spolszczenie, więc również nazwy przedmiotów czy akcesoriów zostały przetłumaczone. Jeśli jednak ktoś koniecznie potrzebuje grać z angielskimi poradnikami, opublikowaliśmy również glosariusz ze wszystkimi ważnymi nazwami (Glosariusz_FFXIIIPL.pdf). Plik ten można również przeszukiwać za pomocą skrótu klawiszowego Ctrl+F.

Autorzy
Tłumaczenie, technikalia i testy: grupa CosmoFF w składzie Em i Robin.

Ponadto, instalator spolszczenia wykorzystuje program do importu i eksportu plików do gry stworzony przez FluffyQuacka.

Życzymy miłego grania!

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFXIIIPL_PS3_v1.0.1_balamb.7z)FFXIIIPL_PS3_v1.0.1_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy XIII w wersji na PlayStation 3. Wersja 1.0.1, z dnia 6.01.2022.17019 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.