Final Fantasy X PL

Nasze projekty

 

Po siedmiu latach tłumaczenia i borykania się z problemami technicznymi dziś oddajemy spolszczenie do Final Fantasy X w wersji na PlayStation 2.

Instalator spolszczenia modyfikuje plik obrazu płyty z grą, więc po zaaplikowaniu spolszczenia można ten obraz wypalić na płycie lub uruchomić na emulatorze PCSX2. Nie zadziała on na grze w wersji innej niż PAL (kod SCES 50490). Z uwagi na specyfikę działania instalatora (program korzysta z innego programu) niektóre antywirusy mogą twierdzić, że to trojan, ale można to zignorować (a dla pewności przeskanować).

W grze wszystkie nazwy przedmiotów, miejsc itd. są przetłumaczone. Dla osób, które korzystają z poradników, na dniach opublikujemy glosariusz.

To chyba tyle na dziś. Gdyby coś nie działało, to zapraszamy na forum, ale uwaga, w ciągu dnia pracujemy, tylko wieczorami robimy tak niecne czyny, jak tworzenie spolszczeń czy czytanie forum.

Prosimy o uszanowanie naszej pracy i niewrzucanie do sieci obrazów całej gry z zainstalowanym już spolszczeniem. Wrzucanie pełnych gier to piractwo, jest to nielegalne i nie chcemy być z tym procederem łączeni.

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFXPL_PS2_v1.0_balamb.7z)FFXPL_PS2_v1.0_balamb.7z 11763 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.