Strona główna

Nasze projekty

 
Tak, to właśnie dzisiaj! Dokładnie 7 listopada 2007 roku wystartowaliśmy ze stroną, wówczas pod adresem translation-ff8.yoyo.pl. Początki były bardzo skromne, ponieważ strona powstała głównie po to, by publikować aktualizacje na temat naszego pierwszego projektu, którym było właśnie polskie tłumaczenie Final Fantasy VIII. Później zaczęliśmy rozbudowywać witrynę o informacje na temat gry, by gracze mogli komfortowo grać w polską wersję i nie gubić się w gąszczu polskich nazw.
Strona zaczęła przyciągać użytkowników, z których część pojawiała się tylko epizodycznie, po to aby pobrać spolszczenie czy poprosić o wsparcie techniczne, część natomiast postanowiła zostać tu na dłużej czy wręcz się zadomowić. Dla takich osób powstało forum tematyczne, dzięki nim zmobilizowaliśmy się także do kolejnych projektów, takich jak choćby poradnik strategiczny do FFVIII czy tłumaczenie FFX.
Od tamtych czasów wiele się zmieniło i choć nigdy nie staliśmy się wielkim portalem, nadal trwamy i mamy się całkiem nieźle, nie ustając w pracy nad kolejnymi projektami. Co jednak dla nas najcenniejsze, mamy grono stałych użytkowników, regularnie pojawiających się na stronie. Niektórzy z nich są z nami od samego początku! Niezależnie od tego, kiedy postanowiliście napisać swój pierwszy post — to właśnie Wam, stałym bywalcom, serdecznie dziękujemy za to, że wciąż z nami jesteście, mobilizujecie nas do dalszych działań, publikujecie własne prace, a nierzadko wręcz wyręczacie nas w odpowiadaniu na różne pytania innych użytkowników. Dziękujemy Wam i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami jak najdłużej :) Tych zaś, którzy zaglądają na stronę, a dotąd nie mieli okazji dać się bliżej poznać, zachęcamy, żeby się ujawnili i napisali coś o sobie.

Ponieważ dziesiąte urodziny to nie byle jaka okazja, przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, które będą się pojawiać u nas w tym tygodniu. Dzisiaj prezentujemy pierwszą z nich: specjalne, 40-stronicowe wydanie magazynu CosmoFFolitan, który przez pewien czas był wydawany na naszej stronie. Możecie się z niego dowiedzieć między innymi, co było głównym powodem wystąpienia Lightning w trylogii Final Fantasy XIII, którzy bohaterowie mieli ostatnio operacje plastyczne oraz jak zorganizować fantastyczne przyjęcie urodzinowe. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was tak samo nostalgiczna podróż w przeszłość, jak i dla nas ;)

Kolejne niespodzianki już wkrótce. Bądźcie z nami!
Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (http://www.balamb.pl/skladnica-download/biblioteka/cff_listopad2017.7z)cff_listopad2017.7zSpecjalne wydanie czasopisma CosmoFFolitan, z okazji dziesiątych urodzin Balamb.pl.18441 kB


piranha Avatar
piranha odpowiedział w temacie: #11436 2018/02/07 12:30
Wszystkiego najlepszego :)
newada Avatar
newada odpowiedział w temacie: #11429 2018/02/06 19:50
Wszystkiego najlepszego. Dziękuje że jesteście.
Noel Kreiss Avatar
Noel Kreiss odpowiedział w temacie: #11360 2017/11/07 20:04
Happy birthday!

Kto jest online

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • polki90 awansuje dziś na nowy poziom! (34)
  • Yume za 2 dni awansuje na nowy poziom! (33)