Forum

Poradnik strategiczny do Final Fantasy VIII udostępniony

Więcej
2014/01/17 22:25 #10137 przez PieczykM
PieczykM odpowiedział w temacie: Poradnik strategiczny do Final Fantasy VIII udostępniony
Specjalnie się zarejestrowałem aby podziękować wam za ogrom pracy włożonej w FF VIII. Grałem w nią ostatnio w zeszłym tysiącleciu i nabrałem strasznej ochoty na powtórkę. Mimo, że Mass Effecty i jemu podobne zrobiły ze mnie idiotę, to dzięki waszemu poradnikowi, wejście w świat FF odbyło się gładko i z przyjemnością. Jeszcze raz, Dziękuję :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2014/01/18 17:42 #10139 przez Em
Em odpowiedział w temacie: Odp: Poradnik strategiczny do Final Fantasy VIII udostępniony
Dziękujemy :) Bardzo miło jest, jeśli nasza praca zostaje doceniona i ktoś chce nas o tym poinformować. Zazwyczaj jest tak, że takie rzeczy jak spolszczenie czy poradnik zostają pobrane i nikt się na ich temat nie odzywa, dopóki wszystko działa jak należy. Za to kiedy jest problem - o, wtedy to każdy jest chętny, żeby o tym napisać. Dlatego to takie budujące, kiedy ktoś loguje się po prostu po to, żeby podziękować za wykonaną pracę. Dzięki temu od razu nabiera się ochoty do pracy nad kolejnymi projektami :)

Więcej
2014/01/26 22:27 - 2014/01/26 22:29 #10172 przez makaryn
makaryn odpowiedział w temacie: Odp: Poradnik strategiczny do Final Fantasy VIII udostępniony
To ja także dołączam się do podziękowań! Wcześniej już znałem ten poradnik, lecz tym razem dokopałem się do niego na Steamie. Dodałem go także do ulubionych i widzę, że jestem jedynym, który to zrobił :( Szkoda, bo na pewno zasługuje on na więcej! Poza tym przy okazji muszę podziękować Wam za całą pracę, którą do tej pory wykonaliście. Gdyby nie Wy, prawdopodobnie nigdy nie miałbym okazji zagrać w FFVIII po polsku. Na dodatek zrobiliście to perfekcyjnie, a że to moja zdecydowanie i niezaprzeczalnie ulubiona gra, to moje podziękowania są jeszcze większe! :D Nigdy nie marzyłem nawet o "byle jakim" spolszczeniu, a okazało się, że mam szczęście obcować ze spolszczeniem idealnym :)

Co do poradnika, to przez to, że to jednak PDF, to czasem mam trudności z odnalezieniem ważnej w danym momencie informacji. Jednak nie wiem jaka forma byłaby lepsza, chyba wydrukowana :)
Ostatnio zmieniany: 2014/01/26 22:29 przez makaryn. Powód: Literówki i inne takie :)

Więcej
2014/01/26 23:00 #10173 przez Robin
Robin odpowiedział w temacie: Odp: Poradnik strategiczny do Final Fantasy VIII udostępniony
Spolszczenie nie jest jeszcze idealne ;) Właśnie trwa tworzenie ostatniej chyba wersji spolszczenia, z poprawionymi niektórymi kawałkami. Zostało jakieś 10% korekty :P

Co do wyszukiwania, to można skorzystać z indeksu, choć wiadomo, że nie jest to tak wygodne, jak Ctrl+F :)