Forum

Remake Final Fantasy VII

Więcej
2015/06/16 07:00 #10638 przez Robin
Robin stworzył temat: Remake Final Fantasy VII

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/06/16 10:05 #10639 przez Ein
Ein odpowiedział w temacie: Remake Final Fantasy VII
Piekło zamarzło, niemożliwe zaistniało, omfg! Jaram się! :D

• Noel Kreiss
  • Noel Kreiss Avatar
  • MOG
  • MOG
  • Ludzie są źli, kupo!
Więcej
2015/06/16 13:30 #10640 przez Noel Kreiss
Noel Kreiss odpowiedział w temacie: Odp: Remake Final Fantasy VII
Mimo, że nie jestem fanem Siódemki, to wiadomość o rimejku jakoś dziwnie mnie podekscytowała. Jednak jest w tym coś niepokojącego: nie dość, że w trakcie prac są jeszcze Piętnastka i Kingdom Hearts III, to jeszcze dorzucili tak sławną grę jak Siódemka. Same duże tytuły, względem których fani mają naprawdę wysokie oczekiwania.

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2015/06/16 13:50 #10641 przez Em
Em odpowiedział w temacie: Odp: Remake Final Fantasy VII
Też mam jakieś dziwne niepokojące wrażenie. Może dlatego, że to był krok, o którym zawsze myślałam, że będzie ostateczny dla serii. Taka ostatnia deska ratunku dla SE. Marzenie, które się spełni i nastąpi koniec. Mam nadzieję, że to tylko mój melodramatyzm przeze mnie przemawia ;) Równie dobrze może być tak, że dobry wynik FFXV i remake FFVII dadzą SE olbrzymi zastrzyk gotówki i staną się początkiem nowej złotej ery serii FF. I znowu się zaroi od nowych fanów :)

Więcej
2015/06/17 16:49 #10642 przez Player One
Player One odpowiedział w temacie: Remake Final Fantasy VII
Podchodzę do tego jeszcze z dystansem, przynajmniej do czasu kiedy zobaczę konkretny gameplay. Tak czy owak marzy mi się combo FF VII z FF XII. Najlepiej coś w stylu FF XV gdzie podobno mamy mieć możliwość wyboru sytemu walki, bo o ile silnik FF XV wygląda ciekawie o tyle mam złe przeczucie odnośnie fabuły, postaci itd. Chociaż lepiej nie wróżyć z fusów.
BTW: Jeszcze tylko Half Life 3 i można umierać.

Więcej
2015/06/18 07:13 #10644 przez DrewniaQ
DrewniaQ odpowiedział w temacie: Odp: Remake Final Fantasy VII
To może i ja dodam coś od siebie. Oczywiście bardzo się cieszę aczkolwiek nie powiem, że jakoś specjalnie wyczekiwałem tego rimejku. FFVII jest świetną grą, ale nie moją ulubioną, więc bez jej nowej wersji na pewno bym przeżył. Bardziej chciałbym zobaczyć nową wersję ósemki, dziewiątki czy szóstki, ale to już pewnie wie każdy, kto mnie zna :P

Odnośnie samego FFVII na targach E3 to Nomura zaraz po ogłoszeniu gry został dość mocno przepytany przez dziennikarzy. Zdradził, między innymi, że nastąpią pewne zmiany w scenariuszu. Ale od razu uspokajam. Zmiany te bardziej mają za zadanie dodać elementy, których nie udało im się umieścić w oryginalnej grze z powodów braku czasu lub ograniczeń sprzętowych niż na wycięciu tego co w grze już zostało zawarte. Domyślam się, że chodzi tu o takie elementy jak nieużyte questy, bossowie (może nowe Weapony? :D ), i zapewne wątki poruszane w Crisis Core by całość pasowała względem siódemkowej kompilacji.

Nomura uspokoił również, że elementy humorystyczne takie jak przebieranki Clouda czy wizyta w Honey Bee i u Dona Cornego z pewnością nie zostaną wycięte ;)

• Noel Kreiss
  • Noel Kreiss Avatar
  • MOG
  • MOG
  • Ludzie są źli, kupo!
Więcej
2015/06/18 16:29 - 2015/06/18 16:29 #10645 przez Noel Kreiss
Noel Kreiss odpowiedział w temacie: Odp: Remake Final Fantasy VII

Mówcie mi "Wikipedya." :P
Ostatnio zmieniany: 2015/06/18 16:29 przez Noel Kreiss.

Więcej
2015/06/18 20:01 #10646 przez Arfaerd
Arfaerd odpowiedział w temacie: Odp: Remake Final Fantasy VII
Kto wie, może pójdą za ciosem i w przyszłości doczekamy się w końcu wydania Before Crisis poza Japonią :evil:

Type-Moon in the past, Type-Moon in the present, Type-Moon in our hearts.

Więcej
2015/12/07 01:32 #10694 przez tamashi
tamashi odpowiedział w temacie: Odp: Remake Final Fantasy VII
Czyli może zagram po raz pierwszy w FF7 jak zostanie wydana w nowej oprawie wizualnej.
Mam nadzieję, że spolszczenie zostanie dopasowane.

Więcej
2015/12/07 06:43 #10695 przez DrewniaQ
DrewniaQ odpowiedział w temacie: Odp: Remake Final Fantasy VII

tamashi napisał: Mam nadzieję, że spolszczenie zostanie dopasowane.

No ależ oczywiście, że będzie. Przecież Emka i Robin specjalnie anulowali wszystkie inne projekty tłumaczeniowe i wzięli nielimitowany, bezpłatny urlop, żeby zająć się tym spolszczeniem.
Nie od dziś wiadomo, że nasi Admini są w posiadaniu dev kitów PS4 i mogą oni dłubać w kodzie źródłowym dowolnej gry i robić z nią co chcą.
Będzie nawet nagrywany dubbing zastępujący angielski. Ja sam zostałem poprpszony do użyczenia swojego głosu mieszkańcowi Midgar nr 666. Jestem bardzo podekscytowany bo liczę na dużą rolę :D Z tego co mi wiadomo to Audion ma zagrać Dona Corneo, a Noel Sephirotha.

Co prawda nie stać nas wszystkich na wzięcie profesjonalnego kursu japońskiego by tłumaczenie było nieskazitelnie ale chyba język polski będzie lepszy niż angielski.