Forum

Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2014/09/18 20:53 #10481 przez DrewniaQ
DrewniaQ stworzył temat: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/19 15:07 #10482 przez Veldrim
Veldrim odpowiedział w temacie: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014

Więcej
2014/09/19 19:05 #10483 przez shizonek
shizonek odpowiedział w temacie: Odp: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2014/09/19 21:07 #10484 przez Veldrim
Veldrim odpowiedział w temacie: Odp: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014
Jakby ich było tylko trzech to idealnie by pasowało to :P

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2014/09/21 15:09 #10485 przez DrewniaQ
DrewniaQ odpowiedział w temacie: Odp: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014
Dodam jeszcze, że oprócz trailerów Type-0 HD i FFXV zaprezentowano też spore fragmenty rozgrywki.

Tu co do Type-0 w zasadzie nie mam nic do dodania. Jak wygląda system walki wie każdy kto już grał na PSP. Można za to bliżej się przyjrzeć grafice. Gra jak na przenosiny z PSP prezentuje się naprawdę solidnie.

Co do gameplayu z FFXV to tu już można nieco więcej napisać. Na plus oczywiście można uznać grafikę, która prezentuje się rewelacyjnie. Zmienne pory dnia i warunki atmosferyczne. Wygląda niesamowicie. Przyczepię się jedynie do deszczu. Fajnie widać, że postacie i ubrania są mokre jednak włosy są kompletnie na wodę niepodatne. Ale cóż, taki już chyba urok FFów. Fryzura zawsze jest idealna. :P
Mała żabka podpowiada mi, że mimo wszechobecnej "normalności" i "poważności" nie zabraknie klasycznych i nie koniecznie poważnych elementów jak zaklęcie i status Frog. :P

System walki wygląda obiecująco i każdy fan Kingdom Hearts powinien poczuć się jak w domu. Z resztą od samego początku ten final miał być czymś w stylu "co by było gdyby ekipa od KH zrobiła Fajnala" i w tym materiale widać to bardzo wyraźnie. Niestety całość jest w języku samurajów i ciężko o systemie walki powiedzieć więcej niż to co widać. Mam nadzieję, że wzorem z KH będzie można sobie pozwolić na spore konfiguracje i sposób walki postaciami. Ataki grupowe też wyglądają świetnie.

Jedyne co mnie niepokoi to drużyna. Mam nadzieję, że będzie nam dane wcielić się w więcej postaci bo Noctis i jego świta to łącznie tylko 4 postacie. Trochę mało.

• Noel Kreiss
  • Noel Kreiss Avatar
  • Z dala
  • MOG
  • MOG
  • Ludzie są źli, kupo!
Więcej
2014/09/21 18:48 - 2014/09/22 19:53 #10486 przez Noel Kreiss
Noel Kreiss odpowiedział w temacie: Odp: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014
Ze słynnej już scenki z Piętnastkowego trailer, w której to ekipa mija adamantoise'a zrobił się już mem. :P

Zaczęło się od tego:

I porobiły się takie rzeczy :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Zakończę ten szereg okropnych obrazków już wspomnianą przez DrewniaQa żabą ;)

Mówcie mi "Wikipedya." :P
Ostatnio zmieniany: 2014/09/22 19:53 przez Noel Kreiss.

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2014/09/21 19:01 #10488 przez DrewniaQ
DrewniaQ odpowiedział w temacie: Odp: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014
Też jestem na bieżąco z memami z 4chana ale uznałem, że wstawianie tu tego to będzie przesada. :P

• Noel Kreiss
  • Noel Kreiss Avatar
  • Z dala
  • MOG
  • MOG
  • Ludzie są źli, kupo!
Więcej
2014/09/21 19:34 #10489 przez Noel Kreiss
Noel Kreiss odpowiedział w temacie: Odp: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014
Ja akurat urzęduję na Tumblru. Ale przyznaj: ten obrazek z żabą jest wspaniały. :P

Więcej
2014/09/22 09:41 #10491 przez Robin
Robin odpowiedział w temacie: Odp: Mnóstwo Finalowych nowości prosto z Tokyo Game Show 2014
Z tego, co mówi Tabata, gra jest skończona w jakichś 55 procentach.
http://www.novacrystallis.com/2014/09/final-fantasy-xv-is-50-60-percent-complete/

Czyli jeszcze sobie poczekamy :P

• Noel Kreiss
  • Noel Kreiss Avatar
  • Z dala
  • MOG
  • MOG
  • Ludzie są źli, kupo!
Więcej
2014/09/22 11:37 - 2014/09/22 19:52 #10492 przez Noel Kreiss
Szykuje się najdłużej robiona gra komercyjna na świecie. :P

Edit: No to teraz Piętnastkowy fandom 'przegł' pałkę :P

Ostatnio zmieniany: 2014/09/22 19:52 przez Noel Kreiss.