Forum

Z dwóch teorii pozostaje jedyna słuszna

Więcej
2017/09/06 11:06 #11342 przez Crimson008
Crimson008 stworzył temat: Z dwóch teorii pozostaje jedyna słuszna
Takie coś mi wyskoczyło na facebookach, jako news z wczoraj:

epicstream.com/news/Is-Squall-Really-Dea...ucer-Gives-An-Answer

Nie wiem, czy gdzieś wcześniej "Squall is dead" nie umarło, ale o ile to źródło jest coś warte, to mogło tak się stać :) Nie, żeby jazda ze śnieniem Squalla przez 3 dyski do mnie kiedykolwiek przemawiała :p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/09/08 08:09 #11343 przez Em
Em odpowiedział w temacie: Z dwóch teorii pozostaje jedyna słuszna
Też nigdy nie byłam fanką tej teorii, ale trzeba przyznać autorowi, że się postarał. Jednak to, że po pierwszym dysku historia zaczyna wariować, nie jest żadnym dowodem, bo w jrpgach jest to bardzo częste. A już argument o tym, że to wszystko jest snem Squalla, bo śni mu się zakochana w nim Rinoa, już w ogóle nie ma racji bytu, w większości jrpgów z męskim protagonistą przykleja się do niego jakaś dziewczyna, bo tak :P

Tak czy inaczej, Kitase zdementował tę teorię. Jak również tę, że Rinoa to Artemizja (i tej mi najbardziej szkoda, bo nadawała tej grze znacznie więcej sensu): kotaku.com/is-squall-really-dead-final-f...addresses-1800007113 Zastanawia mnie tylko, co w takim razie przyświecało twórcom Dissidii, kiedy dawali Artemizji bronie Rinoi. Może się nie dogadali do końca w tej sprawie :P W każdym razie mam nadzieję, że twórcy oryginalnych gier będą się jednak trzymać swojej wersji i nie dodawać żadnych fanowskich teorii przy reedycjach. Obecnie na własne oczy możemy obserwować, jak wygląda współpraca z fanami i uwzględnianie ich żądań przy piętnastce...

Więcej
2017/09/09 23:07 #11345 przez shizonek
shizonek odpowiedział w temacie: Z dwóch teorii pozostaje jedyna słuszna
Mnie przede wszystkim ciekawi, czemu ktoś w ogóle wpadł na tak niedorzeczny pomysł. Od kiedy to umiera się od rany ramienia? :P

(Jak ja dawno nie pisałam na forum, haha;)

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2017/09/10 06:22 #11346 przez Em
Em odpowiedział w temacie: Z dwóch teorii pozostaje jedyna słuszna
Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że to jest limit Edei, którą potem mamy w drużynie, i która generalnie jest cienka jak barszcz :P