Final Fantasy XIII-2 PL

Nasze projekty

 
W czwartek, 20 stycznia, zakończyliśmy w pełni tłumaczenie oraz korektę do gry Final Fantasy XIII-2. Dziś wrzuciliśmy już tekst do gry i rozpoczęliśmy wewnętrzne testy.

Oprócz testów oraz wprowadzenia po nich poprawek pozostało nam jeszcze kilkadziesiąt grafik do zlokalizowania. Chcemy również sprawdzić w międzyczasie możliwości techniczne zaaplikowania spolszczenia do wersji na PS3. Kiedy zakończymy wewnętrzne testy, przyjdzie pora na testy zewnętrzne, w związku z tym już teraz możecie się zgłaszać, jeżeli chcielibyście pomóc nam w testowaniu spolszczenia. Nie jesteśmy jeszcze w stanie określić dokładnej daty, kiedy tłumaczenie będzie mogło zostać udostępnione testerom, ale będzie to prawdopodobnie druga połowa lutego lub przełom lutego i marca.

Dokładna data wydania spolszczenia nie jest jeszcze znana — zależy to od przebiegu testów. Ale już teraz możecie zobaczyć fragment naszej pracy na screenach, które prezentujemy poniżej.


Nie zapominamy również o niedawno zaczętym projekcie polskiej wersji Final Fantasy VII Remake. Kiedy tylko zakończymy wewnętrzne testy spolszczenia do FFXIII-2 i projekt poleci w ręce testerów zewnętrznych, ruszymy z tłumaczeniem pełną parą.

Możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co nam się przyda podczas długich wieczorów przy tłumaczeniu:
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPalkorni odpowiedział w temacie: #12029 2022/02/19 16:38
czekam na to spolszczenie od dłuższego czasu więc chętnie pomoge
Mateik odpowiedział w temacie: #12026 2022/02/08 18:40
Siema chętnie wezmę udział w testach
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • maciek9305 za 8 dni awansuje na nowy poziom! (29)