Final Fantasy VIII PL

Nasze projekty

Nareszcie nadszedł ten dzień, gdy spolszczenie do gry Final Fantasy VIII ujrzało światło dzienne... eee stop, od nowa. Nareszcie nadeszła ta noc, gdy spolszczenie ujrzało światło nocne. ;)


Projekt trwał długo, bardzo długo. Colly do projektu doszedł w roku 2003, a więc 6 lat temu! Później się działo wiele rzeczy, za późna pora by opowiadać. W każdym razie, wreszcie jest. Spolszczenie takie, jakie chcieliśmy, jakie sobie wymarzyliśmy. Spolszczenie z najmniejszą dla nas możliwą liczbą błędów (bo coś pewnie jeszcze się znajdzie) i dopracowane na tyle, na ile się tylko dało. Z nutą profesjonalizmu, za to bez chóru analfabetyzmu.
Spolszczenie robione przez nas z sercem i oddaniem - ostatnie miesiące były naprawdę trudne i meczące. Spolszczenie dla Was, robione tak, jak powinno się robić spolszczenie ulubionej gry. "Jak myślisz, czy to zdanie, w takiej formie, pasuje do Squalla?" - podobne do tego pytania pojawiały się codziennie, przez cały okres trwania tłumaczenia. Wierzymy, że spolszczenie się Wam spodoba i mamy nadzieję, że klimat Final Fantasy VIII pozostał zachowany.

Spolszczenie można znaleźć w Bibliotece. :)

Niebawem w Bibliotece pojawią się też pliki wspomagające - tłumacz "PuPu", który przełoży Wam zawiłości w tłumaczeniu na to, co macie w swoich opisach do gry, w pełni spolszczona (a w zasadzie napisana na nowo) instrukcja obsługi do gry, polskie patche do gry w obydwu wersjach (są w instalatorze, ale gdyby coś...) i inne.

A tymczasem, miłego grania i zapraszamy do dzielenia się z innymi swoimi wrażeniami ze spolszczenia, w odpowiednim temacie na forum :) Kafeteria jest dla Was! ;)

{mos_fb_discuss:20}
Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • lena163 za 2 dni awansuje na nowy poziom! (35)
  • Em za 3 dni awansuje na nowy poziom! (34)
  • kev121pl za 5 dni awansuje na nowy poziom! (23)
  • MIETEK154 za 5 dni awansuje na nowy poziom! (33)
  • Przemko87 za 6 dni awansuje na nowy poziom! (33)
  • 19kefir11 za 8 dni awansuje na nowy poziom! (29)
  • Halas19 za 10 dni awansuje na nowy poziom! (29)