Forum

Nasze projekty

Ciekawostki jedzeniowe - ogólnie

Więcej
2019/05/21 07:57 #11817 przez sarenka
Użytkownik sarenka stworzył temat: Ciekawostki jedzeniowe - ogólnie
Temat niekoniecznie z przepisami, ale z ciekawostkami kulinarnym, każdy kraj na świecie ma z reguly coś, czego nie ma inny.

Jeśli kiedyś ktoś zawita do mojego (tak,nie waham się użyć tego stwierdzenia, to jest mój kraj) kraju, to koniecznie polecam spróbować, bądź zakupić I zabrać do Polski bardzo popularne dressingi, na bazie octu kokosowego. Filipiny do niedawna były eksporterem numer 1 na świecie jeśli chodzi o buko (kokos), zresztą nadal niewiele im brakuje do numeru 1,gdzie musieli ustąpić Indonezji.Z kokosow jest tu robiona cała masa rzeczy, musiałbym referat napisać. Zarówno ja,jak I Filipinczycy je uwielbiają, moim ulubionym jest Pinakurat, który leje do ryby, ale w opcji wege, idealnie spisują się one polane na sałatki. Niecodzienny smak, może Wam podpasowac, ocet winny moim zdaniem się może schować :)

imgur.com/bcFvEcv

Nigdy nie byłem fanem produktów mlecznych, ale jest coś, za czym szaleje I pije tutaj bez umiaru. Mleko o smaku mango. Pije jak głupi :D

imgur.com/unMBEeu

"First he takes your coin...then he takes your school...then he takes your heart...
and now he takes your tears" - Sen no Kiseki

Sora no Kiseki 2nd chapter

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Donacja Discord