Forum

Nasze projekty

Problem z SAVE'ami PSP

Więcej
2012/09/15 15:34 #9268 przez Death
Użytkownik Death stworzył temat: Problem z SAVE'ami PSP
Witam. Otóż chciałbym się o coś spytać. Więc próbowałem wszystkie płyty przekonwertować na EBOOT i tak zrobiłem. Ten plik ważył 2,05, więc prawidłowo. Ale gdy go odtworzyłem w PSP pojawiło się logo owej strony a później był czarny ekran i nic więcej. Więc przekonwertowałem tylko pierwszą płytę na EBOOT i wszystko działa. Więc tak. Jeżeli ukończę pierwszą płytę, to będę mógł potem zacząć drugą z moim save'm? Nie będzie żadnych problemów? Proszę o odpowiedź, ponieważ nie wiem czy dalej grać, czy znów coś pokombinować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/15 20:52 #9269 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Problem z SAVE'ami PSP

Ten plik ważył 2,05, więc prawidłowo. Ale gdy go odtworzyłem w PSP pojawiło się logo owej strony a później był czarny ekran i nic więcej.

A użyłeś patcha zdejmującego zabezpieczenie na wszystkich 4 płytach?

Więc przekonwertowałem tylko pierwszą płytę na EBOOT i wszystko działa. Więc tak. Jeżeli ukończę pierwszą płytę, to będę mógł potem zacząć drugą z moim save'm? Nie będzie żadnych problemów? Proszę o odpowiedź, ponieważ nie wiem czy dalej grać, czy znów coś pokombinować.

Jeżeli przerobisz drugą płytę z takimi samymi ustawieniami i takim samym numerem, to sejwy wejdą.
Podziękowania od użytkowników: Death

Więcej
2012/09/15 21:09 - 2012/09/16 16:53 #9270 przez Death
Użytkownik Death odpisał na temat: Problem z SAVE'ami PSP
Tak, użyłem tego patch'a. Pierw nałożyłem łatkę spolszczającą grę, a potem nałożyłem patch'a z zabezpieczeniami. I czarny ekran. A czy mógłby mi pan Robin wytłumaczyć, jak to przerobić? Nie śpieszy mi się z tym, bo troszeczkę jeszcze potrwa, jak przejdę pierwszą płytę :P. Z góry dziękuję.

EDIT: Dobrze, dziękuję wam :). Zrobię to jak przejdę pierwszą płytę.
Ostatnia edycja: 2012/09/16 16:53 przez Death.

• dworkop
  • dworkop Avatar
  • Wylogowany
  • Grendel
  • Grendel
  • Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni...
Więcej
2012/09/16 16:19 #9272 przez dworkop
Użytkownik dworkop odpisał na temat: Problem z SAVE'ami PSP

Jeżeli przerobisz drugą płytę z takimi samymi ustawieniami i takim samym numerem, to sejwy wejdą.

Robin dobrze gada :)
Jeżeli Death zrobileś wszystko wg poradnika powinno Ładziać:D
Podziękowania od użytkowników: Death

Donacja Discord