Forum

Nasze projekty

Nie działa

Więcej
2011/07/20 12:57 #7073 przez graczadram
Użytkownik graczadram stworzył temat: Nie działa
Mam final fantasy 8 niestety pirat bo teraz raczej trudno dostać orginał w normalnej cenie jest gra instalowana z obrazu płyty dvd
9 nie wiem jakim cudem przecież ff8 jest na 4 czy tam 5 cd ) no i działało ok. Zainstalowałem spolszczenie a tu **** nie działa prosi o dysk a przecież wcześniej działało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/20 13:25 #7074 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Nie działa
Z piratami tak jest, trzeba kupić oryginał.

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2011/07/20 19:01 #7076 przez Crimson008
Użytkownik Crimson008 odpisał na temat: Nie działa

Więcej
2011/07/21 04:56 #7077 przez graczadram
Użytkownik graczadram odpisał na temat: Nie działa
No tak tak ale jak ta gra wychodziła ja byłem małym gówniarzem który nie wie co to komputer a teraz gra kosztuje min 100 zł. ( I nie mówcie mi że ja pirat 95 % moich gier to orginały tylko fife i nfs mam pitaty :).)

Więcej
2011/07/21 06:28 #7078 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Nie działa
Spolszczenie nie będzie działać na pirackiej wersji DVD, bo takiej nie było nigdy w sklepach. :P Polska wersja zadziała tylko na oryginalnej grze lub na płytach przegranych prosto z oryginału.

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
  • Jak ze mną rozmawiasz, to patrz mi prosto w oczy.
Więcej
2011/07/21 06:41 #7079 przez audion
Użytkownik audion odpisał na temat: Nie działa

graczadram napisał: No tak tak ale jak ta gra wychodziła ja byłem małym gówniarzem który nie wie co to komputer a teraz gra kosztuje min 100 zł.

Jak ta gra wychodziła, to po zniżce zapłaciłem za nią 155zł, więc 100, to naprawdę cena promocyjna i nie narzekaj, bo jak widać faktycznie nie pamiętasz czasów, kiedy gry były drogie.

graczadram napisał: ( I nie mówcie mi że ja pirat 95 % moich gier to orginały tylko fife i nfs mam pitaty :).)

Ludzie tyle razy wam się mówi, a wy jak malutkie dzieci. Piractwo to nie wykroczenie, a PRZESTĘPSTWO. Nie wiem czy wiecie, ale Robin na życzenie organów ścigania musi podać wasze IP, po którym zostaniecie zlokalizowani. Jak nazwali byście gościa, który ukradł by samochód, a potem chodził po ulicach i chwalił się tym przygodnym przechodniom. Pewnie większość powiedziała by, że jest idiotą i miała by rację. Resztę dopowiedzcie sobie sami, by nie wyszło, że was obrażam.

Swoją drogą masz szczęście że nie masz piratów, tylko "pitaty", choć nie wydaje mi się, by dla policji była to okoliczność łagodząca.

Co nas nie zabije, to nas udziwni.

Donacja Discord