Forum

Nasze projekty

patch "utrudniający"

Więcej
2010/11/01 08:18 #5367 przez Dziasha
Użytkownik Dziasha odpisał na temat: patch "utrudniający"
Mi wgl. To spolszczenie do FFVIII nie chcę działać , nie mogę go zainstalować bo jakiś błąd mi się pokazuje . ; o

Ktoś wie , o co chodzi? ; >

S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/11/01 08:56 #5368 przez Ankh
Użytkownik Ankh odpisał na temat: patch "utrudniający"
No najpierw może powiedz dokładnie O JAKI BŁĄD chodzi, bo bez tego ciężko pomóc ;)

Więcej
2010/11/01 09:56 #5369 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: patch "utrudniający"

Dziasha napisał: Mi wgl. To spolszczenie do FFVIII nie chcę działać , nie mogę go zainstalować bo jakiś błąd mi się pokazuje . ; o

Ktoś wie , o co chodzi? ; >

To proste, trzeba zrobić coś w jakiś sposób, żeby to naprawić :P

A tak konkretnie, to jest wątek o patchu utrudniającym, a nie o samym spolszczeniu.

1. Zajrzyj tutaj:
www.balamb.pl/index.php?option=com_kunen...&catid=21&Itemid=474

2. Wybierz odpowiedni temat, zależnie od wersji spolszczenia (na PC, czy na PSX) i tam napisz konkretnie co i jak nie działa (Instalacja? Emulator się nie odpala? Włącza Ci się FF7?), oraz jaki masz system (Windows 86, Mirrors 2015, czy może coś innego) ;)

3. Wtedy będziemy w stanie jakoś pomóc. :P

Więcej
2010/11/03 12:49 #5388 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: patch "utrudniający"
Pamiętam jeszcze, że po zpatchowaniu gry nie można było wyssać Siren od Elvoreta. To tez zostało naprawione? :>

Więcej
2010/11/03 18:57 #5389 przez Robin

Pamiętam jeszcze, że po zpatchowaniu gry nie można było wyssać Siren od Elvoreta. To tez zostało naprawione? :>

Oczywiście :P Ponadto poziomy trudności będą bardziej wyważone w kierunku szybkości i inteligencji przeciwników, a nie ilości HP. ;)

Więcej
2011/12/11 17:15 #7804 przez modrzu
Użytkownik modrzu odpisał na temat: patch "utrudniający"
siema mam pytanie jak najprościej sprawdzić, czy gram na tym patchu utrudniającym ,bo przeszedłem na omedze niby ifrita ,ale coś bez zbędnego wysiłku mego

Więcej
2011/12/11 17:25 #7807 przez Robin
Bo Ifrit i inni bossowie mają akurat ograniczenie maksymalnego poziomu. W przypadku Ifryta jest to poziom 6, więc jest cienki. Spróbuj np. walki z T-Reksem.

Więcej
2011/12/11 17:34 #7809 przez modrzu
Użytkownik modrzu odpisał na temat: patch "utrudniający"
ok, dzięki Robinku za szybką odpowiedz :) , już sprawdzam ;D

Więcej
2013/05/12 16:47 #9675 przez xwxeaw1991
Użytkownik xwxeaw1991 odpisał na temat: patch "utrudniający"
Bardzo dziękuję twórcom tego patcha:)
Grałem w tą grę parę lat temu i to duuuużo razy hehe . Ostatnio też ją przeszedłem. Nigdy nie szukałem żadnych utrudnień , no ale jak znalazłem patcha utrudniającego to odrazu musiałem go przetestować^^
I powiem szczerze , że to jest coś niesamowitego. Zamiast spokojnej zabawy z przeciwnikami mamy prawdziwą bitwę. (szczególne brawa dla t-rexa który mnie machnął ogonem na start i zobaczyłem napis Game Over :D )
Walka z potworkami jest już dużo lepsza. Z bossami podobnie. Już nie ma ściągania Ifrita na Shivę z boostem bo ta mu zabiera jakieś max50hp (nie bardzo pewien jestem czy to jakiś bug czy tak ma być , że GF`y nie działają na bossy.[chociaż Quezacotl normalnie wali w mechanicznego pająka w Dollet więc nie wiem])
Wrogowie są dużo silniejsi , więcej HP mają i ogolnie parametry mają dużo większe niż normalnie. Kolejną ciekawą rzeczą jest znaczna poprawa inteligencji potworów. Bardzo często atakują najsłabszą postać , żeby ją wykończyć.
Tak czy owak patch jest super i bardzo dziękuję

Final Fantasy VIII , X , XII
3 Moje ulubione części (szczególnie 8 :))

Donacja Discord