Forum

Nasze projekty

patch "utrudniający"

Więcej
2009/03/17 11:44 #2156 przez Srakamen
Użytkownik Srakamen stworzył temat: patch "utrudniający"
Lepiej zróbcie do tego patch który niweluje limity leveli bohaterów i ich statystyk bo te ograniczenia są żenujące w tej grze ;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/03/17 12:09 #2157 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: patch "utrudniający"
Ale o jakie limity leveli i statystyk bohaterów Ci chodzi? :P Że nie mogą mieć więcej niż setny poziom i wartości większej dla statystyki niż 255? :P To jest żenujące? ;) Tak jest chyba w każdym standardowym Finalu :P

Więcej
2009/03/19 13:27 #2190 przez Srakamen
Użytkownik Srakamen odpisał na temat: patch "utrudniający"
no i te ograniczenia są błędem. Skoro mogliście zrobić patch utrudniający możecie też zrobić patch znoszący limity leveli i statystyk prawda ?

Więcej
2009/03/19 13:51 #2191 przez Robin
Takie limity są w każdym Finalu. Mało tego, nie znam gry RPG, w której by nie było limitu poziomu postaci czy też limitu statystyk. Dzięki temu gry są dobrze wyważone.
Jakbyś miał Squalla na 300 poziomie i miałby on 1500 STR, to zabierałoby jednym cięciem 5 milionów HP i każdy potworek szedłby do piachu. Jaka by była w tym przyjemność? To jak granie w God Mode. :P

Ponadto nie da się zmienić wszystkiego. To jest ograniczenie czysto programistyczne i musiałoby się mieć kod źródłowy gry, żeby coś takiego zmienić. Napisz do Square ;)

Więcej
2010/10/30 14:08 #5359 przez DuszaSpc
Użytkownik DuszaSpc odpisał na temat: patch "utrudniający"
o ile dobrze wiem to w finalu 8 hp i sila potworow zalezala wlasnie od lvl postaci, wiec majac 300 lvl potwory mialy by tez 300 lvl i tez byly by bardzo silne

Więcej
2010/10/30 14:53 #5361 przez lena163
Użytkownik lena163 odpisał na temat: patch "utrudniający"
A co za róznica czy bohater i potwór ma 99 lv czy 300? Siła postaci i potwora byłaby nadal w tych samych proporcjach i niczego by to nie utrudniło. Zresztą jaki jest sens wiecznego pakowania postaci? Jak widać ludziom nie da się dogodzić.

"

Więcej
2010/10/30 15:05 #5362 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: patch "utrudniający"
To ja mam inne pytanie. Poza pierwszym testem patcha nie miałem z nim później wiele wspólnego. Czy patch będzie też w wersji na PSone? Bo chciałbym tak zupgrade'owac moja wersję z PSone i przerzucić ja sobie na PSP ;)

Więcej
2010/10/30 19:41 #5364 przez Robin
Tak, nowa (poprawiona) wersja patcha utrudniającego będzie też w wersji na PlayStation.

Opublikuję ją razem z poprawionym spolszczeniem (na PC i PSX) i z łatką na PSX włączającą rzeczy, które można otrzymać za pomocą PocketStation ;)

Więcej
2010/10/30 20:49 #5365 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: patch "utrudniający"
A jakaś przybliżona data wypuszczenia patchów? ;)
Nie spieszy mi się, FFVIII do przejścia mam zaplanowane na nieco późniejszy termin :)

Więcej
2010/10/30 22:14 #5366 przez Robin
Same spolszczenia już leżą zaktualizowane na moim dysku (w tym wersja PC nie gubi kart, a wersja na PSX nie wywala się na Tutorial->Informacje), patch utrudniający jest gotowy do wersji na PC, więc myślę, że jakoś do 2 tygodni. :P

Donacja Discord