Forum

Nasze projekty

FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy

Więcej
2017/05/31 11:07 #11295 przez kev121pl
Użytkownik kev121pl odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
Witam serdecznie. Czy jak ukończycie spolszczenie do Crisis Core moglibyście spolszczyć Personę 3 lub 4?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2017/06/03 19:12 #11296 przez Em
Właściwie to zastanawiałam się kiedyś nad Personą 4 :) Nie wykluczam tego, choć musielibyśmy najpierw sprawdzić, ile jest z tym roboty.

Więcej
2017/06/04 12:04 #11297 przez kev121pl
Użytkownik kev121pl odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
W sprawach technicznych to mogę pomóc. Persona 3 i 4 mają pliki w formacie CVM. Jest to taki autorski format bazujący na ISO9660. Na szczęście istnieją fanowskie programy do "grzebania" przy tych plikach. Są to: tekstowy cvm_tool.exe, oraz DKZStudio. Trochę się bawiłem tymi programami. :-) Sam kiedyś chciałem prywatnie zrobić spolszczenie do P3, ale nie znam na tyle dobrze angielskiego (a z japońskiego to w ogóle byłem słaby w szkole) bym mógł sobie z tym poradzić. A jeśli chodzi o grafiki to są w formacie TMX. Ogólnie jest z tym trochę roboty, ale na szczęście są programy, które z pewnością pomogą. Na przykład wspomniany już DKZStudio, Amicitia, PersonaPatcher, BFTool i BVPTool. Gdybyście potrzebowali pomocy technicznej to chętnie pomogę. :-)

Przydatna strona: amicitia.miraheze.org/wiki/Main_Page

Pozdrawiam

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2017/06/08 08:16 #11298 przez Em
OK, dzięki wielkie za info, w razie czego będziemy wiedzieli, do kogo się zgłosić :) Jeśli zależy Ci na spolszczeniu do Person, czy jakichkolwiek innych gier, spróbuj jeszcze zapytać na grajpopolsku.pl. Ta strona zrzesza różnych tłumaczy, w tym także takich, którzy mają więcej czasu i determinacji do tłumaczenia gier, bo u nas niestety jest z tym różnie - nasze projekty zwykle strasznie się odwlekają w czasie i sami nie jesteśmy pewni, czy po spolszczeniu CC zdecydujemy się jeszcze na cokolwiek.

Donacja Discord