Forum

Nasze projekty

FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy

Więcej
2011/11/17 22:47 #7695 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
Nie sądzę, żeby Emoonia potrzebowała pomocy, ale co ja biedna dusza mogę wiedzieć o admince?

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2011/11/18 07:22 #7697 przez Em
Noel ma rację, pomoc niepotrzebna, tłumaczenie jest zresztą w większości gotowe. Teraz w zasadzie jedynie kopiuję powtarzające się teksty. Poza tym, bez urazy, ale tak dobra gra jak CC zasługuje na wielkie litery oraz interpunkcję :P

Więcej
2011/11/18 08:00 #7698 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy

Emoonia napisał: Poza tym, bez urazy, ale tak dobra gra jak CC zasługuje na wielkie litery oraz interpunkcję :P

:woohoo:
@ZeuS22, jak się wyrywasz do pomocy w czymś, co wymaga m.in. umiejętności poprawnego pisania, i w tej ofercie robisz literówkę i nie stosujesz interpunkcji, to... no dopowiedz sobie sam. :S

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2011/11/18 09:04 #7699 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
Jeśli można oferować swoją pomoc, to jeśli Emoonia z Robinem będą tworzyć spolszczenie do Final Fantasy X-2, to pomogę z wielką chcęcią, gdyż jest to jedna z moich ulubionych (!) gier.

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2011/11/19 07:33 #7701 przez ZeuS22
Użytkownik ZeuS22 odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
ehh... jeżeli wnosisz o umiejętność prawidłowego pisania to wiedz, że moje posty nie podlegają żadnej korekcie tak jakby to było w przypadku tłumaczenia. Nie wiedziałem, że tekst jest juz prawie przetłumaczony bo nigdzie o tym info nie ma widze tylko 61% tłumaczen tekstu. Wystarczyło napisać: "dziękujemy za pomoc ale teksty mamy już przetłumaczone" a nie wyjeżdzać z interpunkcją i ortografią gdzie posta się posze w niecałe 10sek...

pozdrawiam i powodzenia,
ZeuS22

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2011/11/19 07:59 #7702 przez Em
Widzisz, tym się właśnie różnimy. Ja sprawdzam swoje posty i nigdy nie przyszłoby mi do głowy traktować postów pisanych na forum jako czegoś, czego nie warto sprawdzać, no bo przecież to "tylko" internet. Jeśli nie mam czasu na napisanie porządnego posta, to go po prostu nie piszę. Na tym polega szacunek do rozmówców, a także do samego siebie, bo byłoby mi prostu wstyd, gdyby ktoś musiał czytać moje niechlujne wypociny. Jeśli starasz się tylko wtedy, kiedy ktoś ocenia Twoją pracę, to pokazujesz, że nie zależy Ci na tym, by być postrzeganym jako osoba staranna i myśląca.

Tyle od upierdliwej cioci Emki :P Co do samego tłumaczenia, to podany procent jest dość umowny. Teraz poleci bardzo szybko w górę, bo została mi masa powtarzających się tekstów, które już zostały przetłumaczone, kilka tekstów w misjach, samo intro i końcówka. Oprócz tego całe menu oraz wszystkie teksty w samym jądrze gry, które muszę wydusić od Robina. A potem baaardzo drobiazgowa korekta ;)

Więcej
2011/11/19 08:05 #7703 przez ZeuS22
Użytkownik ZeuS22 odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
To czekam z niecierpliwością bo właśnie nabyłem psp i cc:ffvii

Więcej
2011/11/19 21:38 #7704 przez Crimson008
Użytkownik Crimson008 odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy

Wystarczyło napisać: "dziękujemy za pomoc ale teksty mamy już przetłumaczone" a nie wyjeżdzać z interpunkcją i ortografią gdzie posta się posze w niecałe 10sek...

Tak, pisałeś ze stoperem w ręku, do drzwi dobijało Ci się stado zombie i w ogóle było trzęsienie ziemi. Serio, ja nie widzę czy robisz to szybko, wolno, z rewolwerem przy uchu, czy jakkolwiek. Widzę tylko to co z tego wychodzi i tak Cię postrzegam, zresztą - nie tylko ja. Jeśli się o coś starasz lepiej zamiast "10 sekund" spędzić 30 i wypaść dobrze. Nie chcę być podły, jedynie radzę ;)

Więcej
2012/11/03 09:53 - 2012/11/03 09:54 #9330 przez Fagi
Użytkownik Fagi odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
Mam takie pytanie natury strategicznej. Jak będzie wyglądała instalacja spolszczenia? Problem mam taki że zgubiłem gdzieś kabel USB a szczerze powiedziawszy nie wiem czy da radę przerzucać pliki przez Wi FI, a jeśli da rade to szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to się robi.

Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
Ostatnia edycja: 2012/11/03 09:54 przez Fagi.

Więcej
2012/11/03 12:52 #9331 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: FFVII:CC - propozycje, sugestie, czyli wątek helpunkowy
Ja widzę 2 sposoby:
Sposób 1. Kup kabel, i tak Ci się kiedyś przyda :P
Sposób 2. Jeśli masz laptopa albo ktoś z rodziny ma, to zawsze możesz kartę wyciągnąć z PSP i przełożyć do laptopa i tam nagrać co trzeba. O ile oczywiście laptop ma czytnik tego typu kart. Ewentualnie możesz kupić sam czytnik kart, ale jest droższy chyba niż kabel USB ;)
Podziękowania od użytkowników: Fagi

Donacja Discord