Forum
× Jeśli twój problem pasuje do którychś z przyklejonych tematów, to pisz właśnie w nich, nie twórz niepotrzebnie nowego tematu.

Problemy z działaniem spolszczenia [PC]

Więcej
2009/03/06 19:28 #2095 przez maniek81pl
Siemka mam problem. Po instalacji spolszczenia wszystko ładnie sie włącza. jak jest gabinet doktor kadowaki po rozmowie z nią, on aidzie po qiustis i pojawia sie jakas dziewczyna i w tym momencie wywala mi gre do pulpitu. i tak za kazdym razem probowalem reinstalacji i kombinacji z grafika ale nic nie pomaga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/03/06 21:19 #2097 przez Robin
Czyli krótko mówiąc, gra Ci się wyłącza w chwili, gdy ma się wczytać filmik z przychodzącą Quistis. Ściągnij eax.rar i zainstaluj EAXUnified.exe i sprawdź, czy nadal masz ten problem.
Jeśli tak, to zapewne jest to wina Twojej niemieckiej wersji gry. Wtedy sprawdź, czy spolszczenie działa, gdy grasz na oryginalnym pliku EXE (zrób sobie kopię przed instalacją spolszczenia). Jeśli wszystko będzie działać z oryginalnym niemieckim plikiem, to mi go podeślij, a ja go "spolszczę" odpowiednio.

Więcej
2009/03/08 13:05 #2104 przez Se8a
Witam.

Po instalacji spolszczenia qw żaden sposób nie mogę w configu ustawić żeby działał mi przycisk umożliwający zrobienie boosta (select tak zwany z pada psx).

Problem nie tyle polega na tym że nie mogę ustawić.... w polskiej wersji configa przycisk za to odpowiadający został podpisany jako "różne" (tak mi sie wydaje bo mowie to z pamięci) i mimo jego ustawienia po jego wciśnieęciu w walce nic się nie dzieje i dalej menu walki pozostaje jak było bez wyświetylenia mi ikonki odpowiedzialnej za boosta.

Pomógłby ktoś z tym porblemem ? może wgranie oryginalnego angielskiego configa by pomogło ? bo mogło by to usunąć spolszczenie a nie chce się tym sam bawić więc jakby ktoś miał oryginalny to może by wysłał ??

Proszę o pomoc, miałem nadzeiję na grę dzisiaj w naszego finalka.

Więcej
2009/03/08 13:25 #2105 przez DrewniaQ
Jeśli nie pogrzebałeś ustawień i zostawiłeś wszystko tak jak było to domyślnie za Boosta odpowiada przycisk F.

• Pleiades
  • Pleiades Avatar
  • Wylogowany
  • Rubismok
  • Rubismok
  • Sorceress of Inner World
Więcej
2009/03/09 08:06 #2108 przez Pleiades
Uruchomiłam grę i sprawdziłam.. U mnie działa.

Sprawdź dokładnie, czy wszystko robisz dobrze. Podczas walki i wzywania GFa (masz Doomtraina i wyuczoną komendę Boost ?) wciskasz F i później, przy wciśniętym F ładujesz boosta klawiszem A - tak przynajmniej jest z defaulta.

Sorceress Pleiades, Sorceress Knight, koty, 2 książątka i mała czarownica

Więcej
2009/03/09 17:38 #2113 przez maniek81pl
zainstalowałem EAX ale dalej nic...i moge grać tylko na niemieckim pliku bo na tym ze spolszczenia wyłącza sie zaraz po filmiku z logiem EIDOS...ale gra nawet na tym niemieckim pliku jest po polsku...

Więcej
2009/03/10 09:22 #2121 przez Calisto
Mam ten sam problem bo też mam niemiecką wersję gry. Więc zrobiłam save'a zaraz przed tym jak mam się wybrac do jaskini po Ifrita grając w niemiecką wersję gry a potem zainstalowałam spolszczenie i rozpoczęłam grę od miejsca gdzie ją zapisałam. Na razie wszystko działa choc jeszcze nie przeszłam całej gry bo nie miałam za bardzo kiedy.

Więcej
2009/06/26 11:57 #2472 przez biedronka
Tak jak w temacie, zainstalowałem spolszczenie wszystko gra, tylko nie mam polskich znaków, i zamiast nich jakieś inne litery itp.

Pomoże ktoś? :)

• Kaoris
  • Kaoris Avatar
  • Wylogowany
  • Behemot
  • Behemot
  • Nieznane są ścieżki i wyroki Yevonu.
Więcej
2009/06/27 01:30 #2473 przez Kaoris
A masz zaznaczoną w FF8Config.exe w dziale grafika Wysoką rozdzielczość czcionki?

[/url]

"Najważniejsze, że masz przyjaciół, którzy Cię wspierają." - Kaoris

Więcej
2009/08/11 17:25 #2778 przez aeris
Mam problem pomimo ze zaznaczylem Wysoka rozdzielczosc czcionki zamiast polskich znakow pojawiaja sie inne (podobnie jak wtedy kiedy kodowanie jest złe na stronach interentowych) probowalem odznaczyc ale jest to samo co ciekawe w "Wymaanych własciowsich 3d" przy "Obsłudze palet 8 bit pojawia sie zamiast Jest , Bład - czy to moze ma jakis zwiazek ?

Moj Komputer

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]