Forum

Nasze projekty

× Jeśli twój problem pasuje do którychś z przyklejonych tematów, to pisz właśnie w nich, nie twórz niepotrzebnie nowego tematu.

Problemy techniczne emulacji na PSP

Więcej
2011/07/07 21:19 #6963 przez Cloudic
Użytkownik Cloudic odpisał na temat: Problemy techniczne emulacji na PSP
Albo zmień softa na 6.20 TN-E (jak masz pro-b6 to na pewno wiesz jak przejść na TN-E).
Robin, na te przeróbki co my mamy, nie musimy już zmieniać czy grzebać przy popsloader, musi działać (przy 6.xx wydano już FF8 na europejski PSN więc nie ma bata, żeby to nie działało).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/24 18:33 #7123 przez Piterevo
Użytkownik Piterevo odpisał na temat: Problemy techniczne emulacji na PSP
Mam małą prośbę i poradę. Spróbujcie tegoż sposobu:
forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=49&p=683156#p683156

Napiszcie czy wam działa. Chodzi tu o Naprawdę Pełny Ekran w grach z PSX. Ach te brzydkie pachy w FF8 PAL...

Ogólnie polecam ten sposób.

Więcej
2013/04/19 00:14 #9654 przez Mazurit
Użytkownik Mazurit odpisał na temat: Problemy techniczne emulacji na PSP
Mam problem z przeniesieniem 4CD w postaci jednego EBOOT-a na PSP. Przeglądając porady dostępne na forum znalazłem jedną wskazówkę o którą chciałbym się dopytać. Jaka jest arbitralna kolejność w implementacji kilku patchy (patcha zabezpieczeniowego, itemowego, utrudniającego i spolszczającego, tzw. multi-patch) na jeden obraz .

Dodam, że do przerobienia stosowałem dedykowany zestaw znajdujący się w "składnicy" oraz inne zewnętrzne. Za każdym razem EBOOT ważył 2.05 GB, a pojawiającym się błędem był czarny ekran po "planetarnym logu" CosmoFF. Wykonanie jednopłytowych EBOOT-ów kończyło się powodzeniem, płyty (dość mocno ograna pierwsza płyta, pozostałe dojście do menusów i ekranu ładowania) działały na PSP-ku idealnie (żadne błędy przy skanowaniu, czerpaniu, filmikach itd. itp.). EBOOT wykonywany na kilku kompach (Vista i "siódemka", program uruchamiany jako administrator). Samym PSP (3004. 6.39) wymieniłem się ze znajomym, ale przed wymianą wgrywał on przeróbkę niestałą (Fast Recovery PRO-B9), także karta była po formatowaniu (obecnie znajduje się na niej emulator NES-a i C64, ponadto kilka plików *mp3, oddzielny Popsloader V3, kilka skrinów w plikach zdjęciowych). Programy naprawcze również wykorzystano (eccr141 oraz CDmage, być może próby naprawiania sektorów, lub ich rebuildowanie w przypadku tego drugiego powoduje problemy z EBOOT-em czteropłytowym).

Gdyby potrzeba było dokładniejszych informacji to podajcie o co chodzi. Póki co to proszę o pomoc, bo z plikiem męczę się już tydzień, a nadal nic nie wychodzi.

Więcej
2013/04/21 20:21 #9663 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Problemy techniczne emulacji na PSP

Mazurit napisał: Jaka jest arbitralna kolejność w implementacji kilku patchy (patcha zabezpieczeniowego, itemowego, utrudniającego i spolszczającego, tzw. multi-patch) na jeden obraz

Powinno być tak:
1. Spolszczenie
2. Łatka utrudniająca
3. Łatka PocketStation
4. Zdjęcie zabezpieczenień

Donacja Discord