Forum

Brak linku do naszej strony.

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/06/30 16:25 #6906 przez Wilczyca
Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłam ten temat, ale to o czym chcę wspomnieć doczyczy strony, więc chyba odpowiedni katalog. Trafiłam na wasza (właściwie to teraz naszą) stronę dzięki wikipedii. Byłam zaskoczona, że programiści z nie należący do firmy, która stworzyła serię Finali robią spolszczenie do FF VIII. Choć nie dawno do was dołączyłam to od czasu do czasu zaglądałam na tę stronę z zaciekawieniem i pytaniem "Czy nie zainstalować i nie pobrać sobię spolszenia do FF VIII?" Myślę, że nie długo będę grać w Finale zamiast tylko je oglądać. Jednak przejdę już do rzeczy. Parę miesięcy temu w wikipedii jeszcze był link do naszej strony. Był bo już go nie ma. Nie mam niestety dowodu na to jak tylko moje słowa, ale naprawdę tam była nasza strona i teraz jej nie ma. Ktoś ją usunął z wikipedii. Nie proszę was o wstawienie ponownie naszego strony tam. Sama mogę tam stawić, ale jak ktoś ją usunął raz to może też kolejny raz usunąć. Po prostu nie wiem czy jest jeszcze jakaś strona, która promuje tą stronę. Piszę to w umieniu graczy i fanów FF do którzych to spolszczenie jest robione. To jest trona wikipadii na której był ten link. Był on na samym dole strony.
pl.wikipedia.org/wiki/Final_Fantasy_VIII

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/30 17:35 #6909 przez Noel Kreiss
Co prawda nie należę do Administracji, ale myślę, że sformułowałaby ona swoje zdanie tak:
"Balamb.pl nie jest oficjalną stroną powiązaną z Final Fantasy VIII ani Squaresoft/Square Enix i jest to jedynie strona fanowska poświęcona nieoficjalnemu spolszczeniu tejże gry."

Takie jest moje zdanie.

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2011/06/30 18:14 - 2011/06/30 18:17 #6910 przez Robin
Wikipedia to strona, na której różni ludzie mogą różne rzeczy publikować i usuwać według ich własnego widzimisię. Jedni mają więcej praw, inni mniej. Kiedyś był link, teraz go nie ma. Trudno, nie ma co rozdzierać szat, zwłaszcza, że teraz ubrania marnej jakości i mogłyby się faktycznie rozedrzeć ;) Najważniejsze, że w Googlach jest link :P

Wilczyco, jak zjedziesz na sam dół jakiejkolwiek podstrony balamb.pl, to zobaczysz tam buttony do różnych stron. Na tych właśnie stronach jest promowane Balamb, z wzajemnością, bo my swoimi buttonami promujemy tamte strony :)

A to, co napisał Kaimi, to się rozumie samo przez się. Balamb to strona fanowska i jedyne, co łączy ją ze Square, to zamiłowanie do gier tej firmy :)
Ostatnio zmieniany: 2011/06/30 18:17 przez .

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/06/30 18:18 #6911 przez Wilczyca

Robin napisał: Wilczyco, jak zjedziesz na sam dół jakiejkolwiek podstrony balamb.pl, to zobaczysz tam buttony do różnych stron. Na tych właśnie stronach jest promowane Balamb, z wzajemnością, bo my swoimi buttonami promujemy tamte strony :)

A myślałam, że są te buttony dlatego, bo dotyczą FF. To dzięki bardzo. ;) Już się martwiłam jak to bedzie jak nie będzie linka na wikipedii.