Forum

Nasze projekty

Recenzja Final Fantasy Type-0 nr 2

Więcej
2012/01/07 11:25 #8073 przez Robin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/07 12:24 #8074 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Recenzja Final Fantasy Type-0 nr 2

Wielbicieli części X czy XIII odrzucać może brudna, ciemna grafika czy nieprzyjazne lokacje. Nie znajdziecie tu idyllicznych krain czy spokojnych wioseczek.

Grałaś może w Trzynastkę, bo mnie się wydaję, że nie. Tam może nie ma tak wielkiego rozlewu krwi jak w Type-0, ale generalnie toczy się "wojna" przeciw głównym bohaterom. Z Dziesiątką to się jeszcze zgodzę.

Tak poza tym to recenzja jest naprawdę świetna; kawał dobrej roboty, jednak najlepsze są opisy postaci (Seven = Light, kurka-rurka!).

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2012/01/07 16:22 #8076 przez Lacus Clyne
Użytkownik Lacus Clyne odpisał na temat: Recenzja Final Fantasy Type-0 nr 2
Nie, nie grałam w XIII, a czy Ty grałeś w Type-0 ? :P

Moją opinię bazuję na recenzjach osób, które grały (dwie zresztą, autorstwa Em i DrewniaQa, ukazały się nawet tutaj). Chodzi mi o rozdzielenie i wyraźne podkreślenie, że FF Type-0 podąża w zupełnie innym kierunku, niż "mainstreamowe" produkcje na dużą konsolę jakie wypuszcza SE. Widziałam wystarczająco dużo filmików z gameplaya FF XIII, aby stwierdzić, że wizualnie dość blisko jej do FF X (to nie jest wada, ani zaleta tylko fakt). Jeśli ktoś jest rozkochany w tych częściach, to sposób poprowadzenia fabuły oraz sama rozgrywka w Type-0 mogą mu się wydać nieco hmmm szorstkie :P

Donacja Discord