Forum

Nasze projekty

Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2011/08/13 02:46 #7348 przez Em

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/13 09:24 #7349 przez modrzu
Użytkownik modrzu odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
no no ciekawy projekt ,mam nadzieje że uda wam się go zrealizować :)

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
  • Jak ze mną rozmawiasz, to patrz mi prosto w oczy.
Więcej
2011/08/13 10:21 #7350 przez audion
Użytkownik audion odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
Cieszyć się i to bardzo z tego newsa i będę go oczekiwał z pewnością bardziej niż na tłumaczenie FFX, choć oczywiście na to drugie także oczekuję. Dla "pikanterii" dodam, że jeszcze w CC nie grałem, bo nowa konsola przyjedzie dopiero w przyszłym tygodniu, gdyż stara umarła po kilku dniach od zakupu. Słysząc jednak zachwalanie ze strony Robina i Emooni, jestem na Crisisa napalony jak szczerbaty na suchary :) .

Co nas nie zabije, to nas udziwni.

Więcej
2011/08/13 15:54 #7351 przez Crimson008
Użytkownik Crimson008 odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
Aktywuję tryb bojowy.
...
...
...
Konflikt rozstrzygnięty

To może zaistnieć! :D

Z Finali na psp więcej czasu spędziłem tylko przy Dissidii. Świetny tytuł i jaka radocha będzie z grania po polsku! Powodzenia i oby nie zabrakło chęci :)

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
Więcej
2011/08/13 18:58 #7353 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
Nam jakoś bardziej pasuje "Aktywacja Trybu Walki". Jak dobierzemy się do grafik, to sprawdzimy, jak to wygląda w grze i oczywiście nie omieszkamy zamieścić jakichś skrinów :)

Trzeba by także znaleźć na stronie miejsce na postęp tłumaczenia. Z racji innych niż zwykle narzędzi będzie on dość orientacyjny, ale dobrze by jednak było w jakikolwiek sposób sygnalizować progres.

A, i nie martwcie się o pozostałe projekty. Prace nad spolszczeniem FFX i poradnikiem do ósemki nadal będą trwać :)

Więcej
2011/08/13 22:41 #7354 przez Crimson008
Użytkownik Crimson008 odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
Widzę, że nawet w cytatach CC zagościło :)
I nowa część fanfica gotowa! Szczęśliwym był dzień w którym poznałem balamb.pl

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
Więcej
2011/08/14 06:37 #7355 przez audion
Użytkownik audion odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
To czekam, czekam i mam nadzieję, że do końca tygodnia skończycie ;) .
To tak dla tych wszystkich, którzy szykowali się z pytaniem, czy Robin i Emoonia zdążą z tłumaczeniem CC do końca wakacji :) ?

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
Więcej
2011/08/14 06:44 #7356 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
A żebyś się nie zdziwił, Audion :P Na pewno nie będzie to trwało tyle, co w przypadku FFVIII i FFX, bo gra jest po prostu krótsza. Poza tym CC tłumaczę ja, a z racji charakteru pracy mam nieco więcej wolnego czasu niż Robin. Koniec wakacji to oczywiście przesada, ale koniec tego roku to całkiem realny termin.

I uprzedzam, jak mi ktokolwiek jeszcze gdzieś napisze "te spolszczenie", to dostanie specjalnego patcha, w którym Zack zamiast mieczem będzie atakował różową torebką. :P

Więcej
2011/08/14 07:23 #7357 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Prace nad spolszczeniem Crisis Core rozpoczęte
Siema
Jestem tu nowy, kiedy wyjdzie te spolszczenie? ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
Więcej
2011/08/14 18:49 #7358 przez audion

Siano napisał: Siema
Jestem tu nowy, kiedy wyjdzie te spolszczenie? ;)

Rozumiem, że ranga Rinoi jest bliska twemu sercu, bardziej niż ranga Diablosa. Nie miej jednak złudzeń, gdyż Emoonia nie będzie tak miłosierna i jedyna ranga jaka Ci będzie przysługiwała, to ranga mózgu Rinoi.

Emoonia, tak myślałem, że tekstu w CC jest mniej, ale nie myślałem, że tak się sprężysz. Swoją drogą to jak poradziliście sobie z "no" o którym wspominaliście w maju? :)

Donacja Discord