Forum

Nasze projekty

Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII

Więcej
2009/08/19 21:17 #2870 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
Daj mi przykład jednej gry gdzie twórcy wydają oficjalne oświadczenie na temat zawiłości fabularnych. Albo gdzie robią konferencję prasową i dyskutują z fanami na temat tego kto ma rację i czy czasem twórcy się nie pomylili. Słownie - JEDEN.
A filmik, który zapodałeś choć moim zdaniem niczego nie dowodzi to jednak bardziej jest za potwierdzeniem tej teorii, a Ty zdaje się jej zaprzeczasz. Rzucasz kontrargumenty samemu sobie czy co? Bo szczerze ziom, nie ogarniam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/19 21:24 #2872 przez tamashi
Użytkownik tamashi odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
DrewniaQ napisał:

Daj mi przykład jednej gry gdzie twórcy wydają oficjalne oświadczenie na temat zawiłości fabularnych. Albo gdzie robią konferencję prasową i dyskutują z fanami na temat tego kto ma rację i czy czasem twórcy się nie pomylili. Słownie - JEDEN.
A filmik, który zapodałeś choć moim zdaniem niczego nie dowodzi to jednak bardziej jest za potwierdzeniem tej teorii, a Ty zdaje się jej zaprzeczasz. Rzucasz kontrargumenty samemu sobie czy co? Bo szczerze ziom, nie ogarniam.

Poczytaj komentarze na tej stronie youtube pod tym filmikiem (celowy błąd w adresie między www, a resztą).
Piszą, że Square zaprzeczył, że Rinoa to Ultimecia.
www. youtube.com/watch?v=_fj2WAkSLzc

Więcej
2009/08/19 21:29 #2873 przez DrewniaQ
Bo ktoś tak napisał. Łał, masz dowód? Ten w Dissidii jest przynajmniej "namacalny". Poza tym, tak jak pisałem wcześniej. Twórcy nie organizują konferencji i nie kłócą się z fanami.

Więcej
2009/08/19 21:32 #2874 przez Ankh
Użytkownik Ankh odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII

Twórcy nie organizują konferencji i nie kłócą się z fanami.

A szkoda, byłoby to co najmniej zabawne ^^ wyobrażam sobie tamashiego brylującego na takiej konferencji...

nie, kurde, ja się wyłączam z dyskusji bo więcej nic konstruktywnego nie napiszę a ze śmiechu to już mi łzy lecą.

Jeszcze tylko dwa słowa żeby nie było offtopicu: rozbawiła mnie informacja o tym, że na zagranicznym forum ktoś za samo zasugerowanie możliwości dostał bana. Po pierwsze primo, z powodu niezgodności dat naprawdę ciężko tą teorię udowodnić, a w związku z tym można się nią nie przejmować. Po drugie primo, takie postępowanie tylko zachęca do poznania "zakazanej teorii". Nie rozumiem więc tamtego forum i moderatora

Więcej
2009/08/19 21:43 #2877 przez tamashi
DrewniaQ napisał:

Bo ktoś tak napisał. Łał, masz dowód? Ten w Dissidii jest przynajmniej "namacalny". Poza tym, tak jak pisałem wcześniej. Twórcy nie organizują konferencji i nie kłócą się z fanami.

No i MASZ RACJĘ. Bo twórcy jak dowiedzieli się o tym co fani wymyślają pomyśleli sobie, że niech gadają co chcą bo to im nie zaszkodzi, a jedynie będzie głośno o grze.
Po drugie Square prawdopodobnie specjalnie z tego powodu zawarł w grze Dissidia podobieństwa Ultimecii do Rinoy.
Właśnie dlatego bo fani sobie tamto wymyślili więc uznali, że nie tyle iż nie zaprzeczą, a po prostu namieszali jeszcze bardziej CELOWO robiąc pewne podobieństwa do Rinoy.
Lecz to nie jest potwierdzenie, a jedynie REAKCJA na działania fanów gry.

Więcej
2009/08/19 21:49 #2879 przez DrewniaQ
Widzisz, oczywiście możesz mieć rację bo nikt nie wie co im się w głowach urodziło. To teoria. Jak każda inna. Ale sam też nie możesz udowodnić, że Ty masz rację. I o to się cały czas rozchodzi. My Ci niczego nie udowodnimy ani Ty nam wiec nie wmawiaj wszystkim wokół, że nie mają racji bo to równie dobrze Ty tej racji nie masz.

Więcej
2009/08/19 22:13 #2881 przez tamashi
Rinoa-Ultimecia? Impossible

Zobaczcie ten filmik i wszystko jasne.

www. youtube.com/watch?v=VxV0aulCstI

Więcej
2009/08/19 22:19 #2882 przez DrewniaQ
Kolejne fanowskie przemyślenia, które nie dowodzą absolutnie niczego. Jakoś tamtemu fanowi wierzysz, a nam nie. Proste, bo tak ci jest po prostu wygodniej i chcesz wierzyć w jego wersję.

Więcej
2009/08/19 22:33 #2884 przez Ankh
Użytkownik Ankh odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
ten filmik to przecie jeden wielki bełkot jest o.O Jeśli dobrze zrozumiałam to chodzi o to, że Artemizja wpłynęła na umysł Squalla tak aby to ją uwielbiał, nie Rinoę. W sumie niegłupi pomysł zważywszy na ostatnie słowa Artemizji ("Ja jeszcze...nie zniknęłam..." i ostatkiem sił wypycha Squalla z normalnego czasu, why not), ale to nie ma nic do rzeczy. Nawet potwierdza teorię Rinoa=Artemizja, bo w sumie po co Artemizji uwielbienia jakiegoś tam SeeD? jedyne wytłumaczenie to to że Rinoa chce żeby Squall ją kochał w każdej postaci...

no i miałam nic nie pisać i nie dotrzymałam słowa :(

Więcej
2009/08/19 22:57 #2887 przez tamashi
Ankh napisał:

ten filmik to przecie jeden wielki bełkot jest o.O Jeśli dobrze zrozumiałam to chodzi o to, że Artemizja wpłynęła na umysł Squalla tak aby to ją uwielbiał, nie Rinoę. W sumie niegłupi pomysł zważywszy na ostatnie słowa Artemizji ("Ja jeszcze...nie zniknęłam..." i ostatkiem sił wypycha Squalla z normalnego czasu, why not), ale to nie ma nic do rzeczy. Nawet potwierdza teorię Rinoa=Artemizja, bo w sumie po co Artemizji uwielbienia jakiegoś tam SeeD? jedyne wytłumaczenie to to że Rinoa chce żeby Squall ją kochał w każdej postaci...

no i miałam nic nie pisać i nie dotrzymałam słowa :(

Chyba nie o to chodziło o czym piszesz.
Ostatkiem sił Artemizja wypycha Squalla z normalnego czasu ?
Gdzie to było bo nic takiego nie widziałem ?

Donacja Discord