Forum

Nasze projekty

Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII

Więcej
2009/08/19 14:55 #2840 przez tamashi
Użytkownik tamashi odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
Emoonia masz taką odemnie odpowiedź na twoje wymysły.

Rinoa nie miała oporów z zabijaniem ludzi ? O czym ty w ogóle piszesz. Już na II dysku mówiła, że właśnie nie chce walczyć bo nie chce zabijać.
Odnośnie tego ruchu oporu to nie wiadomo czy ona go chciała zabić czy może mieli inne plany w stosunku do niego (bo zabicie nic by im nie dało), ale tego się nie dowiemy bo tam był fałszywy, a prawdziwy inaczej zginął.

I radzę ci PRZESTAŃ SOBIE KPIĆ. Nie uważam bezmyślnego zachowania za zaletę lecz widzę, że ty bezmyślnie piszesz i mi to wciskasz.
Napisałem dlaczego poszła do Edei i nie poszła tam bez niczego gdyż miała plan dlatego nie przeginaj. Może trochę naiwny, ale jednak.
I jakie czepialstwo ? To znowu stwierdzenie bez sensu. Po prostu starała się zbliżyć do Squalla, a rozmowa w RH była piękna.

I odnośnie tego gadania o czasie to zrozum, że to był dla niej SZOK bo właśnie wtedy dowiedziała się, że jest czarownicą, a sądziła, że czarownic się nie lubi więc się bała co będzie jak wszyscy się o tym dowiedzą, ale jak zobaczyła, że Squall ją i tak kocha to przestała się bać. I jak mówił, że są dobre czarownice.

Rinoa była najfajniejsza jak była taka lekko zawstydzona np w tej scenie z pierścieniem gdyż Zell mówił, że jej taki zrobi, ale ma pójść z nim do Squalla, a ona się wstydziła. Jak również te sceny jak tuliła się do Squalla i NAJPIĘKNIEJSZA scena w grze na Ragnaroku kiedy PIOSENKA była (śpiewana).

Rinoa nie powinna zostać czarownicą bo zmieniło ją to na GORSZE.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/19 15:05 #2841 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
Gościu, szacunek. Od dzisiaj jesteś moim idolem. lol xD

Więcej
2009/08/19 15:05 #2842 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
tamashi napisał:

I radzę ci PRZESTAŃ SOBIE KPIĆ. Nie uważam bezmyślnego zachowania za zaletę lecz widzę, że ty bezmyślnie piszesz i mi to wciskasz.
Napisałem dlaczego poszła do Edei i nie posza tam bez niczego gdyż miała plan dlatego nie przeginaj.

Możesz przestać się tak odnosić do innych użytkowników? "radzę ci", "przestań", "nie przeginaj", to wyrażenia, które sobie możesz mówić do zwierzątka, jeżeli jakieś masz. To, że ktoś ma inne zdanie, nie znaczy, że masz nie mieć do niego szacunku.
Opanuj się, Rinoa to tylko wirtualna postać, a ja tu widzę, że byłbyś w stanie przystąpić do Al-Kaidy, żeby ludzie tylko nie mówili inaczej niż Ty chcesz. Wyjdź na świeże powietrze i odetchnij. Nie jesteś pępkiem świata. Ty masz swoje zdanie, inni swoje, ale kultura zobowiązuje.

Plan Rinoi był bezsensowny. Poszła z bransoletką do potężnej czarownicy, myśląc, że ją zrobi w konia. To było po prostu nierozsądne, a robienie tego tylko po to, by inni zwrócili na nią uwagę, jest głupie. To tak samo głupie, jakbyś skoczył pod tramwaj, by inni zwrócili na Ciebie uwagę.

Więcej
2009/08/19 15:11 #2843 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
tamashi napisał:

Rinoa była najfajniejsza jak była taka lekko zawstydzona np w tej scenie z pierścieniem gdyż Zell mówił, że jej taki zrobi, ale ma pójść z nim do Squalla, a ona się wstydziła. Jak również te sceny jak tuliła się do Squalla i NAJPIĘKNIEJSZA scena w grze na Ragnaroku kiedy PIOSENKA była (śpiewana).

Rinoa nie powinna zostać czarownicą bo zmieniło ją to na GORSZE.

A według mnie najfajniejsza by była, jakby miała prawdziwe cycki i siedziała obok mnie. Jezusie, brakuje wam już tematów do kłótni? :D

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2009/08/19 15:42 #2844 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
tamashi napisał:

I radzę ci PRZESTAŃ SOBIE KPIĆ.

A ja Ci radzę - spuść z siebie trochę powietrza. Dobrze Ci to zrobi ;) A najlepiej znajdź sobie dziewczynę. Tylko prawdziwą, nie złożoną z pikseli :laugh:

Więcej
2009/08/19 16:45 #2845 przez tamashi
Siano napisał:

A według mnie najfajniejsza by była, jakby miała prawdziwe cycki i siedziała obok mnie. Jezusie, brakuje wam już tematów do kłótni? :D

To się przenieś do gry to będzie prawdziwa : )
I nikt się tutaj nie kłóci (mówię za siebie).

Colly napisał:

Plan Rinoi był bezsensowny. Poszła z bransoletką do potężnej czarownicy, myśląc, że ją zrobi w konia. To było po prostu nierozsądne, a robienie tego tylko po to, by inni zwrócili na nią uwagę, jest głupie.

Chyba nie do końca rozumiesz. To nie była sobie taka bransoletka lecz miała być specjalnie na czarownice. Mimo, że pewna skuteczności nie była, ale przynajmniej spróbowała.
A dlaczego to pisałem gdyż chciała czuć się potrzebna bo w tym momencie drużyna dawała jej do zrozumienia, że przeszkadza co musiało być smutne dla niej.

Więcej
2009/08/19 17:08 #2847 przez Siriondel
Użytkownik Siriondel odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII

Chyba nie do końca rozumiesz.

Stary, weź skończ! Zanim coś napiszesz, przeczytaj to! Colly przeszedł tę grę ilość razy, którą mógłbyś zapisać w trzech cyfrach. Ma dostęp do wszystkich informacji związanych z fabułą, z oryginalną wersją językową włącznie. Komu Ty chcesz wmówić, że czegoś nie rozumie?!

To nie była sobie taka bransoletka lecz miała być specjalnie na czarownice. Mimo, że pewna skuteczności nie była, ale przynajmniej spróbowała.
A dlaczego to pisałem gdyż chciała czuć się potrzebna bo w tym momencie drużyna dawała jej do zrozumienia, że przeszkadza co musiało być smutne dla niej.

Co sprowadza się do tego, że było to głupie, lekkomyślne i zrobione, by zwrócić na siebie uwagę, a przykład Robina z tramwajem jest przykładem perfekcyjnym. I ewidentnie nie była wtedy potrzebna, skoro sprawiała więcej kłopotów, niż przynosiła pożytku.

Ale dość już o tym. Twoje posty o "najfajniejszej" Rinoi i argumentacja pozbawiona logiki czy zrozumienia treści utwierdzają mnie w przekonaniu, że doskonale wiesz, że mamy rację, sam nie popierasz tego co piszesz, a cała dyskusja jest Twoją jedną wielką prowokacją, na którą wszyscy dali się złapać. Miałeś fun, super, teraz możesz dać spokój. I reszta też, zostawmy kolegę tamashi, skoro robi sobie jaja. Nie wierzę, że piszesz to wszystko na poważnie.

Now We Fight!
- Gilgamesh, Final Fantasy XII

INWAZJA PORYWACZY CIA

Więcej
2009/08/19 17:21 #2848 przez tamashi
Siriondel napisał:

Chyba nie do końca rozumiesz.

Stary, weź skończ! Zanim coś napiszesz, przeczytaj to! Colly przeszedł tę grę ilość razy, którą mógłbyś zapisać w trzech cyfrach. Ma dostęp do wszystkich informacji związanych z fabułą, z oryginalną wersją językową włącznie. Komu Ty chcesz wmówić, że czegoś nie rozumie?!

To nie była sobie taka bransoletka lecz miała być specjalnie na czarownice. Mimo, że pewna skuteczności nie była, ale przynajmniej spróbowała.

Co sprowadza się do tego, że było to głupie, lekkomyślne i zrobione, by zwrócić na siebie uwagę, a przykład Robina z tramwajem jest przykładem perfekcyjnym. I ewidentnie nie była wtedy potrzebna, skoro sprawiała więcej kłopotów, niż przynosiła pożytku.

Ale dość już o tym. Twoje posty o "najfajniejszej" Rinoi i argumentacja pozbawiona logiki czy zrozumienia treści utwierdzają mnie w przekonaniu, że doskonale wiesz, że mamy rację, sam nie popierasz tego co piszesz, a cała dyskusja jest Twoją jedną wielką prowokacją, na którą wszyscy dali się złapać. Miałeś fun, super, teraz możesz dać spokój. I reszta też, zostawmy kolegę tamashi, skoro robi sobie jaja. Nie wierzę, że piszesz to wszystko na poważnie.

No jeśli pisanie bzdur dla ciebie równa się mamy rację to owszem macie rację : )
Przykład Robina niepotrzebny był.
I znowu te gadki o prowokacji. Piszę na poważnie, a mam wrażenie że rozśmieszyć się mnie staracie za wszelką cenę takimi tekstami : )
Że Rinoa wyjątkowo zrobiła coś NIE idealnie ma być wadą i ma upoważniać do nazywania ją bezmyślną itp ?
To jest to dopiero żałosne.
Treść rozumiem doskonale i wszystko inne również, ale nie ma żadnego argumentu żebym zmienił zdanie o Rinoy czy Ultimecii bo tą są dwie różne czarownice i jedna NIE ZNA drugiej.
Są argumenty, że Ultimecia musi znać Rinoę bo inaczej by nie mogła przenieść w nią swego umysłu. Ale to jest MASZYNA, a nie Ellone. Nie mówili w grze, że również wymaga znajomości osobistej danej postaci.
Poza tym na końcu gry dziwne, że Ultimecia by nie dała żadnego sygnału, że jest Rinoą tylko traktuje ją tak jak pozostałych. Może przez GF straciła pamięć, ale to też absurdalny argument.

Więcej
2009/08/19 17:23 #2849 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Mroczna tajemnica Final Fantasy VIII
Siriondel, obawiam się, że tamashi pisze to jednak na poważnie ;) Na forum innerworld ten użytkownik jest zarejestrowany od dawna (pod innym nickiem) i nawet dwa lata temu pisał o tym, że uwielbia Rinoę, w podobnym tonie. Najwidoczniej tak już ma, pisać mu nie brońmy. Przynajmniej nie jest tu nudno :P

Treść rozumiem doskonale i wszystko inne również, ale nie ma żadnego argumentu żebym zmienił zdanie o Rinoy czy Ultimecii bo tą są dwie różne czarownice i jedna NIE ZNA drugiej.

Jak to nie zna, jak cała szóstka pod koniec ląduje w jej zamku i z nią walczy :side:

Więcej
2009/08/19 17:29 #2850 przez tamashi
Emoonia napisał:

Siriondel, obawiam się, że tamashi pisze to jednak na poważnie ;) Na forum innerworld ten użytkownik jest zarejestrowany od dawna (pod innym nickiem) i nawet dwa lata temu pisał o tym, że uwielbia Rinoę, w podobnym tonie. Najwidoczniej tak już ma, pisać mu nie brońmy. Przynajmniej nie jest tu nudno :P
Jak to nie zna, jak cała szóstka pod koniec ląduje w jej zamku i z nią walczy

Większość osób gra w FF8 dla Rinoy bo to przecież najlepsza postać. I nie mówice mi że się mylę : )
Emoonia napisał:

Jak to nie zna, jak cała szóstka pod koniec ląduje w jej zamku i z nią walczy

Nie cytuj mnie tak szybko. I pisałem o drugiej stronie (kłania się czytanie ze zrozumieniem).
Są argumenty, że Ultimecia musi znać Rinoę bo inaczej by nie mogła przenieść w nią swego umysłu. Ale to jest MASZYNA, a nie Ellone. Nie mówili w grze, że również wymaga znajomości osobistej danej postaci.
Poza tym na końcu gry dziwne, że Ultimecia by nie dała żadnego sygnału, że jest Rinoą tylko traktuje ją tak jak pozostałych. Może przez GF straciła pamięć, ale to też absurdalny argument.

Donacja Discord