Forum

Nasze projekty

Ukryte lokacje w FF8

Więcej
2008/10/08 01:28 #451 przez sql2004
Użytkownik sql2004 stworzył temat: Ukryte lokacje w FF8
** To wątek dyskusji o artykule: Ukryte lokacje w FF8 **

o kurde... nie no ładne cacko. skoro to tam jest, to czemu nie użyte? a skoro nie użyte, to czemu tam jest? :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/09 17:24 #1571 przez Squell321
Użytkownik Squell321 odpisał na temat: Ukryte lokacje w FF8
według mnie to nie był samochód Laguny ponieważ na filmiku widzimy iż kierownica znajduje się po lewej stronie a samochód wygląda na to ze kierownica powinna się znajdować po prawej stronie

Więcej
2009/02/09 17:40 #1572 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Ukryte lokacje w FF8
Zawsze istnieje taki patent jak lustrzane odbicie.

Więcej
2009/02/09 17:56 #1573 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Ukryte lokacje w FF8
Dokładnie, lustrzane odbicie - może by bardziej pasowało do europejskiego/amerykańskiego odbiorcy? Takie rzeczy się stosuje :)
A jeśli chodzi o kierownicę z prawej strony, to jak wiadomo, w Japonii jest ruch lewostronny ;)

Więcej
2009/02/09 20:34 #1576 przez Siriondel
Użytkownik Siriondel odpisał na temat: Ukryte lokacje w FF8

Colly napisał:
Według mnie (mogę się oczywiście mylić), planowane było dłuższe pokazanie historii pobytu Laguny w Winhill, wraz z atakiem żołnierzy Esthar

Szkoda, naprawdę szkoda, że nie możemy tego zobaczyć. Wydaje mi się, że jak na rolę, jaką pełni, to jest go zdecydowanie za mało. Przeca jest nawet sympatyczniejszy od Squalla. Pięć flashbacków i potem krótkie spotkanie w Esthar, plus historia spisana przez Selphie i scena w Wiosce Shumi. Mało.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

A jest na tyle wyjątkową postacią, że można zrobić o Nim osobną grę.

Now We Fight!
- Gilgamesh, Final Fantasy XII

INWAZJA PORYWACZY CIA

Więcej
2009/02/09 20:51 #1577 przez DrewniaQ
Właśnie tym ostatnim zdaniem podsunąłeś genialny pomysł na prequel do FFVIII. Coś jak Crisis Core: FFVII, hehe. Też ciekawi mnie dlaczego historia Laguny jest potraktowana tak po macoszemu. I tak to nie jest krótka gra wiec jakby ją wydłużyli o parę godzin to bym się wcale nie pogniewał.

Więcej
2009/02/09 21:12 #1579 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Ukryte lokacje w FF8
Kto wie, może te żółtki z końca świata kiedyś ku naszej uciesze zrobią jakąś kontynuację FF8. A i Colly pewnie by się zatrudnił zaraz w tłumaczeniu tego, więc wszyscy będą zadowoleni ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2009/02/09 21:16 #1582 przez DrewniaQ
Oni raczej traktują FFVIII jak nie do końca kochane dziecko po takim "cudnym, wspaniałym" chłopczyku jak FFVII.

Więcej
2009/02/09 21:20 #1584 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Ukryte lokacje w FF8
Dla mnie zawsze ci ludzie robiący Finale będą jedną wielką zagadką. Rozumiem, że FF7 to swego czasu był przełom nad przełomami i niezłą kasę biją do teraz na tej grze wydając coraz to różniejsze dodatki, no ale czasem też zwróciłbym uwagę na ich miejscu, że poza Final Fantasy VII też jest coś jeszcze ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2009/02/09 21:24 #1586 przez DrewniaQ
Dokładnie! Widzisz, ostatnio zwęszyli interes w remake'ach starych części. FFI, II, III, IV, i V już zremake'owane. Teraz pora na VI. Kiedyś Square-Enix pokazywało też demo techniczne mające zaprezentować siłę PS3 i w pokazie zaprezentowane było nowe FFVII. Choć firma się zarzeka, że nie wydadzą na nowo VII to jednak demo było na tyle zaawansowane, że ciężko mi w to wierzyć. Pewno po premierze wszystkich części XIII ujrzymy FFVII na PS3. A co potem? Umiemy liczyć prawda? Wiemy co jest po 7, hehe.

Donacja Discord