Forum

Final Fantasy XV: Episode Duscae czyli moje wrażenia z dema

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2015/03/24 06:55 #10603 przez DrewniaQ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/03/25 18:41 #10604 przez Robin
Wszystko wskazuje na to, że na premierę FFXV będziemy musieli zaopatrzyć się w nową konsolę :P

Więcej
2015/04/14 04:22 #10614 przez Lacus Clyne
Demo faktycznie przyjemne, choć na pewno masa rzeczy w grze będzie wyglądać lepiej i ładniej. Ja mam małe zażalenie co do walki. Skoro walka ma być dynamiczna to powinni dołożyć jakiś dobry celownik albo lock-on target, bo Noctis często wali w powietrze. Rozumiem, że teleportacja R1+X to jedyny sposób by skupić się na jednym przeciwniku, a to zużywa MP i boli :P Czasem drużyna się wykrwawia gdzieś z boku, a Noctis odstawia piruety sam ze sobą. Rozumiem, że to pewnie zostanie jakoś zmienione. Odniosłam też wrażenie, że Noctis jest chwilami za wolny w stosunku do tempa walki. Oczywiście część z tego może wynikać z braku umiejętności gracza. :-) Wygląda na to, że w XV blokowanie ataków będzie przydatne, bo w Type-0 to jest czysta strata czasu i pkt HP. Na 10 ataków może w jednym udało mi się wykonać teleportację haha.

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2015/04/14 06:09 #10615 przez DrewniaQ
Ale przecież lockowanie na przeciwnikach jest już w grze. :) Co prawda nie do końca dopracowane bo przez to nieco kamera szwankuje ale jest! ;)

Więcej
2015/04/14 08:18 #10616 przez Lacus Clyne
Właśnie o to mi chodziło, że lock-on jest trochę od czapy.;-) Ale nie grałam zbyt wiele w demo, może to kwestia przyzwyczajenia się. Poza tym pełna wersja na pewno będzie nieco inna. Po przejściu Type-0 HD spróbuję się jakoś bliżej zapoznać z tym demem. Po tym co widziałam po włączeniu w 100% na to co zasługuje. Uwielbiam zwłaszcza filmik kiedy budzą się w namiocie, Ignis ma designerską komórę i ten tekst "Wake up, princess" czy jakoś tak. :-)