Forum

Pełna wersja gry Chronidia Final Fantasy już dostępna

Więcej
2014/04/20 22:47 #10313 przez Robin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/04/21 08:12 #10314 przez DrewniaQ
Głupio się czuję będąc wymieniany wśród osób, które pomagały, a nic tak na dobrą sprawę nie zrobiłem. Ale tak czy Nowak gratuluję ukończenia projektu. Zabieram się za granie. :)

Więcej
2014/04/21 08:46 #10315 przez Siano
Się ściąga się. Kilka luźnych spostrzeżeń:
1. Jeśli gra jest taka, jak podkład dźwiękowy w trailerze, to czeka mnie kilka nieprzespanych nocy
2. Impy będą? To może nakłonimy Noela, żeby tutoriala zrobił, jak sobie z nimi poradzić ;p
3. Chyba koniec końców, boję się odpalić tę Chronidię (po tych wszystkich plotkach na jej temat). No ale cóż, do odważnych świat należy, zobaczymy co zrobiłaś z Diablosem ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2014/04/21 09:07 #10316 przez Em

DrewniaQ napisał: Głupio się czuję będąc wymieniany wśród osób, które pomagały, a nic tak na dobrą sprawę nie zrobiłem.

Testowałeś demo, więc się zaliczasz. Poza tym od początku wspierałeś projekt dobrym słowem :) Ale jeśli dręczy Cię poczucie winy, to zawsze możesz się zrehabilitować jakąś rzetelną recenzją :P

Siano napisał: Jeśli gra jest taka, jak podkład dźwiękowy w trailerze, to czeka mnie kilka nieprzespanych nocy

W grze znajduje się kilka epickich remiksów od OC Remix - gdyby nie niektóre z nich, pewnych scen by nie było. Bardzo mnie zainspirowały :)
Impów nie ma, ale tylko dlatego, że nie znalazłam odpowiedniej graficzki :P
Nie bój się, nic strasznego Cię tam nie spotka :P Choć trzeba przyznać, że trochę Ci się dostało. Zabawne, że zarówno Diablos, jak i wzmianka na Twój temat znajdują się w tej samej lokacji. Nie jest to celowe, ale doceń to ;)

Więcej
2014/04/21 11:55 #10317 przez Crimson008
No i jest :>

<otwiera szampana>

Więcej
2014/04/21 12:25 #10318 przez seba25
mam problem jak zainstalować fonty pomóżcie

Więcej
2014/04/21 13:28 #10319 przez Noel Kreiss
Należy zainstalować czcionkę GentiumAlt. Przykładowy link do pobrania: GentiumAlt

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2014/04/21 14:27 #10320 przez Em
Font jest dołączony do paczki, trzeba obydwa pliki wrzucić do folderu Czcionki w panelu sterowania. W siódemce można też kliknąć na font i wybrać "Instaluj".

Więcej
2014/04/21 15:03 #10321 przez Roxas XIII
Serdeczne podziękowania dla twórców świetnie się przy tej grze bawię. Gratuluję i życzę szybkiego ukończenia reszty projektów:)

Więcej
2014/04/25 23:10 #10327 przez Player One
Witam
Przede wszystkim dziękuję wszystkim za ten świetny projekt. Gra jest rewelacyjna, pomimo paru irytujących rzeczy wynikających z silnika rpg makera jak np. wg mnie trochę irytujące sterowanie 4 postaciami...

Przeszedłem już 5 scenariuszy i przy próbie następnego natknąłem się na problem mianowicie kiedy wchodzę Irvine do Deling, postać jest umieszczona poza planszą(?)...

I jeszcze jedna uwaga, mianowicie mini gierka - jednoręki bandyta. Jest świetnym dodatkiem, przy którym zawiesiłem się na parę godzin lecz uważam, że wygrana za 3 żaby jest zbyt wysoka.

Bardzo często zdarzają mi się serie nawet po 5 razy pod rząd co daje nam ponad 5000 gil w chyba mniej niż minutę. Trochę to popsuło mi poziom trudności bo jak nie skorzystać z takiej studni pieniędzy - teraz mam na czary, potioniony ile chcę i ze znacznie większą łatwością mogę pokonać niektórych przeciwników.

Ogólnie gra jest mega wciągająca dla fanów FF, sam chyba, ze trzy razy podchodziłem do stworzenia gry w rpg maker lecz zawsze po skompletowaniu postaci, muzyki, czarów itd. rezygnowałem z projektu ze względu na ograniczenia środowiskowe itd - szkoda, że natknąłem się na projekt dopiero po publikacji dema ponieważ miałem nawet trochę fajowych lokacji zrobionych pod Parallax Mapping czy jak to się nazywało które mogliście wykorzystać, a tak wszystko poszło ponad rok temu do kosza.