Forum

Nasze projekty

Xenoblade Chronicles 2 - pierwsze wrażenia

Więcej
2018/08/15 21:04 #11576 przez sarenka
Użytkownik sarenka odpisał na temat: Xenoblade Chronicles 2 - pierwsze wrażenia
Fiora vs. Cloud Sea King Ken WALKA SOLO

Ta dziewczyna jest niesamowita :)

"First he takes your coin...then he takes your school...then he takes your heart...
and now he takes your tears" - Sen no Kiseki

Sora no Kiseki 2nd chapter

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/19 17:21 - 2018/08/19 17:22 #11577 przez sarenka
Serious Showdown (challenge mode) z Torą i Poppi α

Przykładowa walka w Challenge Mode. "Serious Showdown", to walka z Jinem i Malosem, którzy są znacznie bardziej niebezpieczni, niż podczas regularnych spotkań. Level postaci jest automatycznie obniżony do poziomu 60. Przeciwnicy mają możliwość blokowania naszych artów leczących, mogą rozwalać nasz chain attack oraz redukować ataki specjalne do poziomu 1 (tzw awakening mode). Walczę Torą z Poppi α (posiada 93% block rate). Mógłbym wcześniej włączyć chain attack podczas atakowania Malosa, liczyłem jednak, że zdąży aktywować awakening, by Wam go pokazać - nie udało mi się to, cóż, następnym razem. Miłego oglądania!

"First he takes your coin...then he takes your school...then he takes your heart...

Ostatnia edycja: 2018/08/19 17:22 przez sarenka.

Więcej
2018/08/21 15:16 #11578 przez sarenka
Tora vs. Tyrannotitan Kurodil WALKA SOLO

Walka, w której nasza dzielna Poppi, zmierzy się w pojedynkę z jednym z superbossów Xenoblade Chronicles 2 - Kurodilem. Taktyka prosta - walenie jak w worek treningowy, oraz unikanie Murder Ray poprzez używanie w odpowiednim momencie specjala poziomu czwartego, bądź aktywowanie chain attack.

Więcej
2018/08/25 19:23 #11587 przez sarenka
Dwa trailery. Jeden przedstawia Elmę (Xenoblade Chronicles X) wraz z najlepszym utworem z XCX, który został przeniesiony do XC2. Drugi, to nadchodzący dodatek fabularny - Torna - The Golden Country. 50 godzin fabuły z doniesień prasowych. TAK SIĘ ROBI DODATKI. Wychodzi na to, że trzeba będzie zupełnie osobną recenzję napisać...

Elma:

Torna - The Golden Country:

Więcej
2018/08/28 20:16 #11588 przez sarenka
Elma Redux

Walka z Elmą w Challenge Mode (Elma Redux), poziom trudności normalny. W tej walce odblokowujemy możliwość zabierania Elmy do świata Alrest. Sama walka jest dosyć trudna - polecam sterowanie najlepszym tankiem, jakiego posiadacie, z jak najwyższym poziomem evade. Dodatkowo, must have, to dwa ostrza z elementem dark - dark seal blokuje Elmie możliwość przywoływania swoich kopii, które raz, że blokują nam pasek chain attack, a dwa - walka z nimi robi się dużo bardziej niebezpieczna. Pamiętajcie, by mieć naładowany pasek chain attack, ZANIM wrzucicie ostatniego specjala w elemental combo - gdyż Elma natychmiast spróbuje zbić Wam CAŁY pasek, a mając założonego orba, jest ona przebudzona (elemental awakening) i co za tym idzie - zabójcza. Gorąco polecam Wam ten challenge, Elma jest rewelacyjną postacią. Pamiętajcie o jak najwyższym współczynniku evade, bądź block rate - ja używam Corvina, który unika większości ciosów. Po walce pokazuję jakie aux cores mam założone, oraz posiadane akcesoria. Walkę mógłbym przejść szybciej (używanie odpowiednich specjali, oraz założenie innych akcesoriów w miejsce kostiumów), ale chciałem przy okazji pokazać Wam aktualnie zdobyte przeze mnie stroje dla Tory, Poppi oraz M.

Więcej
2018/09/13 20:12 #11596 przez sarenka
Kurodil w 30 sekund:

Za kilka godzin wychodzi dodatek fabularny, więc postanowiłem trochę zabawić się i poprzestawiać drużynę, by w jaki najkrótszym czasie ubić Kurodila. Przy okazji, spojrzałem ile tak właściwie czasu spędziłem z grą, do której ciągle chce mi się wracać:

Więcej
2018/12/01 23:40 #11632 przez sarenka
Jako, że dzisiaj mija pierwsza rocznica wydania gry, pozwolę sobie na wklejenie paru linków, w tym do streama, na którego czekam z niecierpliwością. Monolithsoft dodał małego patcha okolicznościowego z tej okazji, dając Mythrze nowy strój. Tymczasem:

Song of Giga Rosa:

Retrospekcja, Xenoblade 2 rok temu, a dziś:

Okolicznościowe GMV:

Enel (światowy rekordzista w czasach pokonywania bossów XC2) opowiada o swojej przygodzie z grą:

Stream na żywo:

Więcej
2018/12/18 22:29 #11644 przez sarenka
Witam, po dłuższej nieobecności w tym temacie. Tym razem, podrzucę dwa filmy autorstwa pewnego przezabawnego pana, którego niedawno odkryłem. Facet ma wybitny talent do tworzenia filmów i przedstawiania w zabawny sposób swoich ulubionych gier. Śmiałem się do rozpuku - zarówno celne riposty w stronę pewnych niedociągnięć, jak i samych bohaterów - zawsze trafna intonacja i typowo brytyjski humor. Ze względu na spojlery, nie każdemu mogę polecić, ale Noelowi jak najbardziej, gdyż i tak pewnie Switcha kupować nie zamierza. Warto obejrzeć! Na razie dwie części. Noel - zadanie dla Ciebie, w trakcie pierwszej części powiedz mi z jakich jrpgów - wymień przynajmniej dwa - użył muzyczki w tle :) Arfa bardziej zainteresuje drugi film, gdyż zdjęcie trzeciego ostrza, gdzie wkleił kogoś z ZUPEŁNIE INNEJ GRY, powaliło mnie na kolana :D :D :D I ten montaż, też bym tak chciał umieć...Enjoy!!!

Część pierwsza - Waifublade Chronicles:

Część druga - Waifublade Chronicles:

Więcej
2019/03/14 03:06 #11795 przez sarenka
Gdyby ktoś się zastanawiał nad figurką Pyry albo Mythry (obydwie są mniej więcej tych samych wymiarów), to poglądowo wrzucam - do tej pory, największą figurką, jaką posiadałem, była Milla z Tales of Xillia CE. Pyra ją przewyższa rozmiarami oraz masą, figurka jest ZNACZNIE cięższa.

I jeszcze z amiibo Shulka, który wygląda jak jakaś popierdółka w jej towarzystwie.

Więcej
2019/03/16 16:03 - 2019/03/16 16:04 #11796 przez sarenka
Jeśli nie skończyliście pierwszego Xenoblade, a zamierzacie grać, gdzie np. XC2 Was nie interesuje, to nie polecam oglądania, gdyż ostatnie rozdziały Xenoblade Chronicles 2, o których jest ten film, łączą XC2 z XC1, ukazując wiele informacji z pierwszej części gry. Najmniej śmieszny film Ramzaesa, no ale XC2 w końcówce nie daje zbyt wielu powodów do śmiechu.

Waifublade Chronicles - część trzecia, ostatnia "Coffee with Milk":

Ostatnia edycja: 2019/03/16 16:04 przez sarenka.

Donacja Discord