Edea Kramer

Nasze projekty
Edea to piękna i tajemnicza czarownica, którą poznajemy na paradzie w mieście Deling. Ma ogromną siłę oraz ambicje - chce panować nad całym światem. Z początku wydaje się zimną, pozbawioną uczuć kobietą, potem jednak okazuje się, że jej umysł znajduje się pod kontrolą kogoś innego. Squall walczy z nią w grze dwukrotnie, po czym Edea uwalnia się spod złego wpływu, a nawet przyłącza się na pewien czas do drużyny.

Edea odgrywa w grze bardzo ważną rolę - jest nie tylko jednym z ważniejszych przeciwników, a później sprzymierzeńców Squalla, jest także jedną z sił sprawczych całej tej historii. Poza tym to niezwykle intrygująca postać i niesamowicie piękna kobieta. Jej pierwsze pojawienie się w grze to jedna z bardziej zapadających w pamięć scenek.

Jak każda czarownica, Edea w walce korzysta z magii. Wbrew pozorom, nie jest to szczególnie silna postać, ale ze względu na jej urok i osobowość, warto mieć ją w drużynie wtedy, kiedy zaofiaruje nam swoje towarzystwo.

Limit

Limit Edei to Lodowy Strzał - pocisk, który trafia w serce przeciwnika, taki sam jak ten, którym zraniła Squalla w dramatycznej walce pod koniec pierwszej płyty.

Karta

Edea sama trzyma swoją kartę. Wygrasz nią od niej w jej domu, na trzeciej płycie.

Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • lena163 za 6 dni awansuje na nowy poziom! (35)
  • Em za 7 dni awansuje na nowy poziom! (34)
  • kev121pl za 9 dni awansuje na nowy poziom! (23)
  • MIETEK154 za 9 dni awansuje na nowy poziom! (33)
  • Przemko87 za 10 dni awansuje na nowy poziom! (33)