Grobowiec Nieznanego Króla

Nasze projekty
Grobowiec Nieznanego Króla (Tomb of the Unknown King) to tajemnicze miejsce znajdujące się na Półwyspie Gotland, na zachód od miasta Deling. Kryje w sobie sekret dwóch braci, którzy, jeśli ich pokonasz, przyłączą się do ciebie jako GF.

Lokacja jest dość zawiła i przypomina labirynt. Jeśli masz mapę, możesz na nią spoglądać (przycisk F) i zobaczyć, gdzie się właśnie znajdujesz. Jeżeli cały czas idziesz w dobrą stronę, trafienie we właściwą drogę nie powinno sprawiać ci kłopotu. Korytarze są jednak o tyle złośliwe, że kiedy się wracasz, jesteś zwrócony twarzą w przeciwnym kierunku niż wcześniej. Dlatego też jeden błąd może spowodować zamęt.

W grobowcu są cztery kluczowe miejsca: prawy kraniec (gdzie spotkasz Sacreda), górny kraniec (tam będziesz mógł zmienić bieg wody), lewy kraniec (tam opuścisz most) i środkowa komnata, gdzie spotkasz obydwóch braci.

Punkty czerpania: Protect, Float, Cura (ukryty)
Punkty zapisu: przed wejściem, prawy kraniec (ukryty), lewy kraniec (ukryty)


Znaczenie w grze: Do grobowca będziesz musiał pójść przed paradą w Deling, żeby zdobyć numer zaginionego studenta. Inaczej żołnierz nie wpuści cię do domu generała Carawaya. Zdobycie Braci jest zadaniem dodatkowym, warto je jednak wykonać od razu. Później w tej lokacji nie dzieje się już nic ciekawego, można tam trenować, ale nie ma większego sensu, bowiem występuje tam tylko Blobra i Armadodo.

EmooniaDonacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • Crimson008 za 4 dni awansuje na nowy poziom! (25)
  • xwxeaw1991 za 6 dni awansuje na nowy poziom! (28)
  • Death za 7 dni awansuje na nowy poziom! (21)
  • Machina za 8 dni awansuje na nowy poziom! (35)