GFy

Nasze projekty


Żywioł: -
Atak: Taniec Moogle

MiniMog to jedyny przedstawiciel znanych z innych części sympatycznych moogli w świecie FFVIII. Jest powiązany z Boko, czyli małym Chocobo, którego można zdobyć w Gaju Chocobo. Podczas wędrówki po Świecie Chocobo, Boko może znaleźć MiniMoga. Otrzyma wtedy przedmiot o nazwie Amulet Moga, który będziesz mógł przenieść do świata Final Fantasy. Dzięki temu amuletowi będziesz mógł korzystać w walce z usług moogla.
MiniMog zapewnia rozrywkę pozostałym GFom. Jego atak nie powoduje żadnych obrażeń, ale uzupełnia HP wszystkim podpiętym GFom. Jest to użyteczne, z racji tego, iż podczas walki nie można użyć przedmiotów leczących GFy. Jak każdy artysta, MiniMog nie robi tego bezinteresownie, ale za opłatą, zależną od poziomu postaci w drużynie - należy wyliczyć średnią arytmetyczną z ich poziomów i pomnożyć przez 100 Gil. Wynik oznacza kwotę, jaką pobierze przedsiębiorczy stworek za swój występ.

Sposób przywoływania: Kiedy otrzymasz Amulet Moga, wybierz GFa, która ma jakąś niepotrzebną zdolność i oducz go jej (za pomocą Ziela Zapomnienia), a w zamian naucz go komendy MiniMog, używając amuletu. Postać, która ma tego GFa, będzie mogła ustawić sobie tę komendę, a następnie wybrać ją w trakcie walki, kiedy potrzebne będą usługi MiniMoga.

Karta
To jedna z pierwszych rzadkich kart, które można zdobyć w grze - posiada ją chłopczyk trenujący bieganie po holu Ogrodu Balamb.

Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • lena163 za 3 dni awansuje na nowy poziom! (35)
  • Em za 4 dni awansuje na nowy poziom! (34)
  • kev121pl za 6 dni awansuje na nowy poziom! (23)
  • MIETEK154 za 6 dni awansuje na nowy poziom! (33)
  • Przemko87 za 7 dni awansuje na nowy poziom! (33)
  • 19kefir11 za 9 dni awansuje na nowy poziom! (29)