Strona główna

Nasze projekty

Co prawda o powrocie Fang w Lightning Returns: Final Fantasy XIII wiadomo było od lipca (trailer z jej krótkim udziałem został gorąco przyjęty przez fanów), ale więcej informacje na jej temat zaczęło wypływać stosunkowo niedawno. Najnowsze wieści ukazują Fang i 'Ostatniego'.

Fang


Pomimo żadnych nowości w kwestii ubioru, Fang dostała nowy render.

Po pokonaniu Orphana, Fang i Vanille powstrzymały kolizję Cocoon z Gran Pulse poprzez transformację w kryształowy filar, który podtrzymywał sztucznego satelitę tej planety. Przez wieki, obie śniły w tym filarze, utrzymując Cocoon w górze. Jednak kilka lat temu przebudziły się. Na początku, Fang i Vanille żyły pod opieką Zakonu (ang. Order) do momentu, w którym Fang udała się na pustynię Dead Dunes w poszukiwaniu zaginionego reliktu. Nie powróciła.

Fang i Lightning w końcu ponownie się spotykają i jako drużyna udają się do starożytnych ruin zakopanych głęboko pod piaskami Dead Dunes. Kiedy zaczyna się walka, Fang walczy wraz z Lightning, i obie mogą łatwo pokonywać wrogów, którzy byliby zbyt trudni do pokonania w pojedynkę.


'Ostatni'

Jednym z elementów świata Novy Chrysalii i przeciwników na jakie Lightning natknie się na swojej drodze stanowią 'Ostatni' (ang. Last Ones).


'Ostatni', jak sama nazwa wskazuje, to ostatni przedstawiciel danego gatunku/rodzaju potwora, który emanuje wściekle różowym kolorem. Jest silniejszy i trudniejszy do pokonania niż reszta przedstawicieli jego gatunku.

Pokonywanie 'Ostatnich' wiąże się również ze zdobywaniem trofeów.


Zdolności EP


W razie niepowodzenia w walce, zawsze można uciec, ale wiąże się to z utratą jednej godziny w grze.

Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • lena163 za 5 dni awansuje na nowy poziom! (35)
  • Em za 6 dni awansuje na nowy poziom! (34)
  • kev121pl za 8 dni awansuje na nowy poziom! (23)
  • MIETEK154 za 8 dni awansuje na nowy poziom! (33)
  • Przemko87 za 9 dni awansuje na nowy poziom! (33)